REKLAMA
Najlepsze Domy
"Zdalne" koszenie trawnika

"Zdalne" koszenie trawnika

Najnowszy i jednocześnie najbardziej nowoczesny model robota koszącego Honda Miimo 3000 jest już dostępny na polskim rynku. Robot, zarządzany za pomocą darmowej aplikacji na smartfona i technologii Bluetooth, został też wyposażony w udoskonalone rozwiązania, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników: powierzchnia koszenia do 4000 mkw., zwiększona efektywność koszenia, pełna elastyczność w ustawianiu stacji dokującej, wodoszczelna konstrukcja i praktycznie bezgłośna praca.

Rynek maszyn i urządzeń do pielęgnacji zieleni stale się rozwija. Jest to naturalna konsekwencja zmian zachodzących w stylu życia i związanych z tym oczekiwań oraz potrzeb użytkowników.

W dynamicznym życiu przepełnionym codziennymi obowiązkami poszerza się grupa ludzi, dla których posiadanie swojego „zielonego zakątka” – ogrodu przy domu, działki czy kameralnego ogródka miejskiego zajmuje wysokie miejsce w hierarchii wartości życiowych.

Ogródek z gęstym i równo przystrzyżonym trawnikiem jest ostoją relaksu, ciszy, kolorów i naturalnych aromatów, miejscem spotkań, zabaw dzieci, ale wymaga też pracy i czasu.

Dlatego wizjonerska technika musi nie tylko spełniać oczekiwania użytkowników, ale je wyprzedzać i tworzyć urządzenia do ogrodu, które będą maksymalnie bezobsługowe, oszczędne w eksploatacji, bezpieczne, ciche  i ekologiczne.

Wszystkie te cechy posiada robot koszący Honda Miimo, którego najnowszy model – Honda Miimo 3000 – wprowadza do ogrodu zupełnie nową jakość koszenia.

Wyższy poziom kultury koszenia

Honda Miimo 3000 o szerokości roboczej 25 cm to udoskonalona wersja inteligentnego robota koszącego Honda. Nowy przedstawiciel dynamicznie rozwijającego się rynku ekologicznych urządzeń bateryjnych wyznacza również kierunki w zakresie kultury koszenia.

Oferuje jeszcze wyższy stopień zaawansowania technicznego i oprogramowania oraz wykorzystanie najnowszych technologii, które zapewniają spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników urządzeń ogrodniczych.

Nasz najnowszy model robota koszącego, Honda Miimo 3000, zapewnia przede wszystkim intuicyjną obsługę i maksymalną oszczędność czasu. Dzięki darmowej aplikacji na smartfona i użyciu technologii Bluetooth, zaangażowanie właściciela w koszenie zostało ograniczone do minimum – użytkownik zarządza i kontroluje pracę robota na odległość. Przysłowiowym jednym palcem może uruchomić Honda Miimo 3000, kazać mu wrócić do bazy, zmienić ustawienia kalendarza koszenia i kolejności stref czy dokładnie dostosować wysokość koszenia do aktualnie panujących warunków – wyjaśnia Rafał Pęczkowski, menedżer produktu, Honda Miimo z Aries Power Equipment – Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce. – Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przechowywania ustawień programu w chmurze, a to oznacza, że użytkownik może udostępnić wybrane dane swojemu dilerowi czy serwisowi, którzy również mogą zdalnie sprawować opiekę nad robotem.

Robot do koszenia

Zadaniem Honda Miimo jest wyręczenie jego właściciela w pracochłonnym koszeniu. Właściciel zarządza a robot kosi – nawet podczas deszczu, wraca do bazy dokującej, ładuje akumulator i ponownie rusza do pracy. W tym samym czasie właściciel może bawić się z dziećmi, robić zakupy, czytać, pracować lub wyjechać na urlop (Kod PIN zabezpiecza urządzenie przed nieupoważnionym użytkowaniem.)

Wystarczy zainstalować przewód graniczny, którego maksymalna długość dla Honda Miimo 3000 wynosi aż 1000 m. Jest to linia odniesienia dla zaawansowanego technicznie systemu czujników nawigacyjnych, dzięki którym robot wie jak ma się poruszać po wyznaczonym terenie.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!