REKLAMA
Najlepsze Domy
Udany duet drewna i bieli we wnętrzu

Udany duet drewna i bieli we wnętrzu

Białe meble z elementami naturalnego drewna to znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji Elis od Black Red White. Ta stylowa kombinacja jest doskonałą propozycją dla zwolenników współczesnej elegancji i prostoty, a także osób poszukujących białych mebli przełamanych oryginalnym dekorem. Meble dostępne są w dwóch różnych opcjach kolorystycznych: bieli oraz bieli i modrzew sibiu złoty.

Kolekcja Elis to połączenie nowoczesnych form i trendów z ciepłem naturalnego drewna dębowego, które przebija się na górnych frontach komód i delikatnie zaokrąglonych elementach naroży mebli.

Drewniane elementy sprawiają, że całość nabiera oryginalnego charakteru, a jednocześnie doskonale współgra z nowoczesnym designem kolekcji. System umożliwia wybór sposobu osadzenia mebli na podłodze – do wyboru są metalowe, zgrabne nóżki bądź stabilne cokoły.

Każde z rozwiązań ma swoje zalety - nóżki delikatnie odrywają korpusy mebli od ziemi nadając im lekkości, a pełny cokół scala bryłę mebla, sprawiając, że jest bardziej masywna, a przy tym zgrabna i nowoczesna.

Wybierając spośród dostępnych elementów kolekcji można stworzyć funkcjonalną aranżację pokoju dziennego. Do dyspozycji mamy pojemną komodę, szafkę oraz dwa rodzaje eleganckich witryn wyposażonych w energooszczędne oświetlenie LED. Nowoczesny wystrój zapewnią dodatkowe elementy wiszące w postaci oryginalnych szafek ściennych.

Meble z kolekcji Elis dają pełen komfort użytkowania. Pozbawione uchwytów fronty szuflad zostały wyposażone w prowadnice typu push-to-open. Dzięki nowoczesnej technologii wystarczy delikatnie nacisnąć powierzchnię frontu i poczekać, aż szuflada wysunie się sama.

Równie komfortowo można korzystać z szafek i regałów, dzięki zawiasom wyposażonym w system cichego domykania frontów, dzięki którym drzwiczki szafek zamykają się lekko i bezszelestnie.

Zobacz drzwi nadające każdemu wnętrzu naturalną lekkość.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!