REKLAMA
Najlepsze Domy
Drzwi nadające wnętrzu naturalną lekkość

Drzwi nadające wnętrzu naturalną lekkość

TAMPARO.jpg
TAMPARO.jpg
Drzwi wewnętrzne stanowią uzupełnienie stylu, w którym urządzono wnętrza. Dlatego bardzo ważny jest ich odpowiedni wybór. Oto jak prezentują się drzwi nowoczesne, które nadają wnętrzom lekkości.

Chcąc stworzyć pomieszczenie pełne świeżości, a przy tym z nowoczesnym akcentem warto wybrać drzwi z kolekcji Tamparo od Invado. Ich subtelny wygląd oraz dopracowane w każdym szczególe detale sprawią, że pomieszczenie nabierze nowej jakości i lekkości.

Skrzydła Tamparo dostępne są w trzech wersjach - pełnej, przeszklonej z jedną wąską szybką lub pięcioma szybami rozłożonymi symetrycznie na całym skrzydle. Dyskretne szybki Satinato podkreślają ich delikatność, a przy tym znakomicie współgrają ze światłem.

Skrzydła wykonane są z płyty MDF i wypełniona płyciną o grubości 22 mm. Dostępne są w wersji pojedynczej i podwójnej. Pojedyncze w szerokościach od „60” do „100”, a podwójne w szerokościach od „120” do „200”. Drzwi Tamparo można zamówić w okleinie enduro, ryflowanej lub eco-fornir, łącznie w aż 19 kolorach (m.in.: orzech, dąb, heban, coimbra). Dla bezpieczeństwa ich użytkowania krawędzie skrzydeł zostały zaokrąglone.

Producent: Invado

Cena: od 419 zł netto

Czytaj także: Drzwi do eleganckich wnętrz.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!