Najlepsze Domy
Nowoczesne, jasne wnętrza polskiego domu

Nowoczesne, jasne wnętrza polskiego domu

Wnętrza domu HomeKONCEPT 60 to przykład tego, w jaki sposób można nowocześnie, ale jednocześnie przytulnie, urządzić współczesną, piętrową willę. Dużo światła i bieli nadaje całości lekkości i przestronności. Nie brakuje jednak ciemniejszych kolorów, kominka oraz roślin, które ocieplają wnętrze. Oto jak prezentuje się salon, kuchnia, jadalnia, łazienka i sypialnia w tym nowoczesnym domu.

W wnętrzach domu zachwyca ponad 40 metrowy salon, który dzięki antresoli zyskał dodatkową przestrzeń. Funkcjonalna kuchnia pozwala na komfortowe przygotowywanie posiłków. Obok kuchni zlokalizowano praktyczną spiżarnię. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia gabinet, niewielka łazienka z prysznicem oraz garderoba sąsiadująca z wiatrołapem. W części gospodarczej znajduje się: kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż 2-stanowiskowy.

Na piętrze domu zaprojektowano pełną słońca strefę wypoczynkową składającą się z wydzielonego apartamentu rodziców oraz dwóch przestronnych sypialni z własnymi garderobami oraz dostępem do słonecznego tarasu. Na piętrze znajduje się również rodzinna łazienka i wydzielona pralnia. 

Projekt wykonano w pracowni: HomeKONCEPT.

Czytaj także: 10 pomysłów na strefę dzienną.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!