Najlepsze Domy
Otwarta strefa dzienna - zobacz 10 ciekawych projektów polskich architektów

Otwarta strefa dzienna - zobacz 10 ciekawych projektów polskich architektów

Otwarta przestrzeń dzienna mieszcząca salon, jadalnię i kuchnię to stały obrazek w polskich domach budowanych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Przeglądając oferty biur projektowych, bez jakiejkolwiek przesady można wysnuć wniosek, że 90% projektów domów ma obecnie przestrzeń otwartą.

Kuchnia otwarta na salon to rozwiązanie, które dość często możemy spotkać w polskich domach i mieszkaniach. Z prostego powodu. Zaprojektowanie tego typu open space'u jest bardzo częstym zabiegiem architektonicznym powiększającym optycznie niewielkie wnętrze. Ponadto, salon połączony z kuchnią i niekiedy z jadalnią pozwala na integrację całej rodziny.

Przestrzeń otwarta z jednej strony umożliwia szybką komunikację i wygodę użytkownikom domu, z drugiej jednak - może nastręczać wielu problemów z aranżacją wszystkich przestrzeni funkcjonalnych.

Czytaj także: Nowoczesne wnętrze mieszkania w Londynie. 

Każde z prezentowanych przez nas wnętrz ma w sobie coś wyjątkowego. Każde jest w nieco innej stylistyce i odzwierciedla charakter właścicieli. W przygotowanej galerii prezentujemy projekty polskich architektów, które będą stanowiły inspirację dla każdego, dla kogo liczy się dobry design, ciekawy styl i nieprzeciętne rozwiązania stosowane we współczesnych wnętrzach.

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!