REKLAMA
Najlepsze Domy
Drewniana podłoga w sypialni. Zobacz modne aranżacje

Drewniana podłoga w sypialni. Zobacz modne aranżacje

Sypialnia to najbardziej prywatne miejsce w domu. Tutaj relaksujemy się i nabieramy sił. Odpowiedni wystrój sypialnianego wnętrza sprzyja wypoczynkowi. Dlatego od lat królują w nim przytulne i ciepłe aranżacje. Tym, co podkreśla intymny charakter jest naturalna, drewniana podłoga.

Wystrój sypialni jest zaproszeniem do wypoczynku i relaksu. Czy to w aranżacji loftowej, czy vintage idealnym wykończeniem jest nowoczesna podłoga drewniana Baltic Wood z kolekcji Jeans Collection®. Jej jasne barwy optycznie powiększą wnętrze, a możliwość montowania na ogrzewaniu podłogowym zapewni ciepły i przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Drewno na podłodze sprawdzi się niezależnie od stylu i kolorystyki sypialni wydobywając z niej spokojne piękno – mówi Piotr Wójcikiewicz, Product Manager Baltic Wood. Propozycją o najszerszych możliwościach aranżacyjnych są podłogi Jeans Collection® Baltic Wood zaprojektowane tak, by móc dopasować je do różnorodnych wnętrz. Możliwość wyboru spośród siedmiu par dębowych podłóg pozwala na swobodę urządzania i oszczędność wykonania.

Styl rustykalny, loftowy, skandynawski, industrialny czy vintage oraz modna ostatnio filozofia hygge, to aktualne trendy wystroju sypialnianych wnętrz, które z jednej strony opierają się o eklektyzm, natomiast z drugiej o minimalizm. W każdym z nich doskonale odnajdzie się podłoga zserii Jeans Collection® przystosowana do układania na ogrzewaniu podłogowym.

Aż siedem par podłóg dębowych, dostępnych zarówno we wzorze deski 1-rzędowej, jak i klepki 3-rzędowej daje możliwość idealnego dopasowania podłogi do unikatowego stylu każdej sypialni. Wybór zależy od preferencji i efektu jaki chcemy uzyskać.

Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu małej sypialni najkorzystniej będzie wyglądać deska 1-rzędowa lub klepka wykończona w bieli lub szarości – doradza Piotr Wójcikiewicz.

Czytaj także: Co na podłogę?

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!