REKLAMA
Najlepsze Domy
Co na podłogę?

Co na podłogę?

Podłoga odgrywa ogromną rolę nie tylko użytkową, ale również estetyczną. Od jej rodzaju i koloru zależy ogólne wrażenie, a nawet nastrój panujący w pomieszczeniu. W jaki sposób wybrać tą najlepszą?

Podłoga jest ważnym elementem wystroju wnętrza, dlatego zanim się na nią zdecydujemy, warto przemyśleć podstawowe, jednak istotne kwestie – wyjaśnia Joanna Frątczak, współwłaściciel firmy Parkiety z całego świata. – Odpowiedzmy sobie najpierw na pytania: czy w pomieszczeniu będzie ogrzewanie podłogowe, czy będą w domu zwierzęta, a następnie w jakim stylu oraz kolorystyce będą meble i wyposażenie.

Pomóc nam może architekt wnętrz, ale również samemu warto wybrać się więc do miejsca, które skupia pod jednym dachem największą liczbę firm specjalizujących się w sprzedaży podłóg. 

Kupując podłogi w salonie stacjonarnym można otrzymać coś więcej, niż tylko produkt najlepszej jakości – wyjaśnia Krzysztof Bułka, kierownik salonu Quercus.

Parkiet przed zakupem możemy tu zobaczyć, dotknąć, wybrać kolor i strukturę. Możemy też liczyć na konkretną pomoc.

Każdy nasz klient otrzyma wsparcie, zaczynając od doradztwa przy wyborze podłogi, poprzez profesjonalne pomiary powierzchni, a kończąc na jej montażu – wyjaśnia Krzysztof Bułka.

Ponieważ poza sprzedażą nasza firma zajmuje się usługami związanymi z montażem podłóg, nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę, a poza tym płacą mniejszy, bo 8-procentowy VAT – podkreśla Joanna Frątczak z firmy Parkiety z całego świata. – Tego nie zapewni żaden sklep internetowy.

Przeczytaj zanim kupisz drewnianą podłogę.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!