Najlepsze Domy
Przytulne wnętrze dzięki drewnianym dodatkom

Przytulne wnętrze dzięki drewnianym dodatkom

Przedstawiamy kilka modeli drzwi wewnętrznych, które uzupełnią wnętrza urozmaicone drewnianymi odcieniami i dodatkami z drewna.

Wnętrza urozmaicone odcieniami drewna nabiorą wyjątkowego charakteru. Podłogi, meble i drzwi w wybarwieniu dębu, orzecha czy buku, umiejętnie ocieplą pomieszczenia, nawet gdy za oknem na dobre rozgości się zima. Dodatkowo wprowadzą do domu namiastkę natury, która uspokoi i ukoi zmysły.

Udekorowane drewnem mieszkanie zyska nie tylko eleganckie wykończenie, ale też niepowtarzalny, naturalny klimat. Fornirowane drzwi Villadora Modern i ozdobiona drewnem ściana wypełnią aranżację, dodając jej przytulności. Dopełnieniem nowoczesnego pomieszczenia będzie kominek, który ogrzeje w zimowe wieczory.

Dzięki wkomponowaniu we wnętrze naturalnych barw będzie ono ciepłe, harmonijne i spójne. Jego niepowtarzalny styl podkreślą drzwi Porta Verte Home w okleinie Portaperfect 3D, która odwzorowuje rysunek drewna. Skrzydła w ciemnym kolorze będą wyraźnym akcentem skąpanego w bieli pomieszczenia, a w zestawieniu z oryginalnymi meblami stworzą domownikom wyjątkową przestrzeń do wypoczynku.

Aranżację efektownie otulą również jasne odcienie drewna. Drzwi Porta Verte Premium w wybarwieniu dębu skandynawskiego umiejętnie łączą się z drewnianą podłogą czy pudrowym różem kanapy. Skrzydła wydobędą delikatność wnętrza, dodając mu uroku. Z kolei dodatki w postaci kwiatów sprawią, że nawet zimą można na chwilę przywołać wspomnienie lata.

Czytaj także: Drewno w łazience. Jak o nie dbać?

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!