REKLAMA
Najlepsze Domy
Grzejnik na miarę małego pokoju

Grzejnik na miarę małego pokoju

Niewielki metraż sypialni stanowi duże wyzwanie dla właściciela. Na małej przestrzeni trudno jest funkcjonalnie ustawić niezbędne meble. Ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się zmiana miejsca instalacji grzejnika.

Co zrobić w sytuacji, kiedy nie da się przy oknie postawić łóżka ze względu na parapet i znajdujący się pod nim grzejnik? Sytuacja wydaje się nie do rozwiązania. Jednak decydując się na wprowadzenie do budżetu dodatkowej pozycji, takiej jak zakup pionowego, wąskiego grzejnika, można dokonać korzystnych zmian. Wystarczy sprawdzić, czy dysponujemy przestrzenią obok okna, na której można by umieścić funkcjonalny choć niestandardowy grzejnik.

Skandynawska marka Purmo, obecna na polskim rynku od 25 lat, oferuje w swoim portfolio wiele grzejników pionowych: dekoracyjnych, płytowych, kolumnowych do instalacji w pokojach mieszkalnych, a także biurowych. Jednymi z najbardziej popularnych modeli są grzejniki Narbonne: Narbonne V, Narbonne V VT, Narbonne VM.

Robert Skomorowski, menadżer produktu podkreśla: Grzejniki dekoracyjne Narbonne od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Elastyczność w doborze mocy i wymiarów czyni ten model wyjątkowo skutecznym w zapewnianiu komfortu cieplnego nawet w trudnych do aranżacji wnętrzach.

Wszystkie modele Narbonne mają elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale prezentują się jako element dekoracji. Wykonane są ze stalowych, 7-cm paneli przekroju prostokątnego, instalowanych z przerwą co 2 mm, co umożliwia elastyczne dostosowanie szerokości grzejnika (od 142 mm do 862 mm) oraz jego wysokości (od 1600 mm do 2200 mm) do wymiaru ściany.

Luksfery sprawdzą się w łazience.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!