REKLAMA
Najlepsze Domy
Dom jak warownia, prosto z Japonii

Dom jak warownia, prosto z Japonii

Ta wakacyjna rezydencja znajduje się na wyspie Hokaido. Z okien tego domu rozpościera się wspaniały widok na góry Mt. Yotei oraz wijącą się w pobliżu górską rzekę. Nazwa domu – „Czysta woda” wywodzi się z topniejącego śniegu, spływającego pobliską rzeką z góry Yotei.

„Warowną” bryłę domu tworzą 3 "prostokąty", na których umiejscowione zostały 3 różne strefy. Na najniższym poziomie znajduje się  "strefa wellness".

W środkowej strefie (parter) to strefa użytkowa, gdzie znajduje się miejsce zaprojektowane z myślą o przyjmowaniu gości.

Zaś na najwyższym poziomie (II piętro) mieszczą się prywatne sypialnie. To właśnie z nich rozpościera się zapierający dech w piersi widok na góry Yotei oraz Annupuri.

Letnia "warownia"

Wielka klatka schodowa zapewnia widok na otaczającą rezydencję przyrodę z różnych kondygnacji. W miarę jak goście przemieszczają się między piętrami odkrywają wspaniałe walory przyrodnicze, jakie oferuje ta rezydencja.

W otwartych, przeszklonych wnętrzach dominuje naturalne drewno oraz kamiennych wykończenia wnętrz, które w połączeniu z indywidualnie zaprojektowanymi meblami zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

W sumie wnętrza domu tworzą wspaniałą atmosferę, gdzie luksusowy wystrój w połączeniu ze strefą relaksu zapewnia komfortowe życie na najwyższym poziomie.

Czytaj także: Dom w silosie. Powierzchnia to zaledwie 32 m kw.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!