Najlepsze Domy
Zobacz ciekawą kolekcję mebli ogrodowych

Zobacz ciekawą kolekcję mebli ogrodowych

Meble ogrodowe nie muszą swoim wyglądem przypominać popularnych, drewnianych zestawów ogrodowych. Mogą charakteryzować się prostymi geometrycznymi kształtami i jasnymi kolorami, elementy są wygodne, nieformalne. Wraz z praktycznością, aspektami estetycznymi i chromatycznymi - kolor jest sercem wszystkich kolekcji.

Nie tylko wnętrze naszego domu wymaga odpowiedniej aranżacji meblami. Podobnie jest z ogrodem. Tu również producenci prześcigają się w propozycjach – materiał, kształt, kolor. Wybór okazuje się ogromny. 

Pochodząca z Mediolanu we Włoszech Paola Lenti jest najbardziej znana ze swojej unikalnej linii mebli i dywanów wykonanych z filcu wełnianego. 

Profesjonalne wykonanie, precyzyjne detale i wykończenia stanowią wartość dodaną mebli. Paola Lenti to unikatowe materiały, które są przyjazne dla konsumenta: odpowiednie zarówno na zimę, jak i lato, miękkie, zmysłowe, dostępne w najnowszych modnych kolorach i łatwe w utrzymaniu. Są również odporne na ogień i wodę. Jeśli chodzi o gamę kolorów - przędza i tkaniny są zawsze barwione w kolorach stworzonych przez Paola Lenti.

Czytaj także: Architektura ogrodowa.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!