REKLAMA
Najlepsze Domy
Taras w odcieniu kawy

Taras w odcieniu kawy

Kawa z mlekiem na tarasie, latte macchiato w biegu przez miasto, a może mokka w ogródku ulubionej kawiarni? Sprawdź trzy nowe sposoby na nawierzchnię w barwach kawy.

Magna

Brąz złagodzony beżowymi akcentami to barwa nawiązująca do aromatycznej latte macchiato i zarazem nowy kolor płyty Polbruk Magna. Jej minimalistyczny kształt doskonale komponuje się z oryginalną kolorystyką. Do wyboru mamy jaśniejszą „latte” oraz intensywnie brązową o nazwie „korten”. Polbruk Magna stanowi perfekcyjne wykończenie dla tarasów nowoczesnych posesji lub wielkomiejskich pasaży. Jest ważnym akcentem, który dopełnia całości w aranżacjach przestrzeni.

MultiComplex

Delikatna kawa z mlekiem czy intensywna mokka? W takich odcieniach dostępna jest kolejna nowość – płyta MultiComplex. Melanżowa faktura i kawowa kolorystyka czynią z niej interesującą propozycję, która sprawdzi się w otoczeniu domu w stylu modernistycznym lub na reprezentacyjnych dziedzińcach i placach. Polbruk MultiComplex łączy w sobie minimalistyczną elegancję z ciepłą kolorystyką. Idealnie współgra z obiektami o prostej, geometrycznej bryle i nowoczesnymi budynkami.

Linea

Kawa ze skruszonym lodem stała się inspiracją do stworzenia płyty Polbuk Linea w kolorze beżowym. Jej faktura przypomina wapienną skałę. Prosty kształt, subtelna barwa i chropowatość czynią z niej wszechstronną propozycję, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Polbuk Linea wykorzystywana jest jako wykończenie tarasów, ścieżek oraz innych przestrzeni, w których chcemy zaakcentować ekskluzywny charakter.

Czytaj także: Urządzamy drewniany taras.

  • Greg,

    Buszrem od dawna w swojej ofercie ma zestaw kolorów „kawowe inspiracje” - karmel, lattre, mokka
  • martita40,

    Brązy tak, ale jeśli chodzi o materiał to uznaję tylko drewno, bo jest ponadczasowe i trwałe. Mam drewniany taras zrobiony przez parkietlux i z perspektywy czasu widzę, że to był dobry wybór. Świetnie się komponuje z białą elewacją domu.