Najlepsze Domy
Systemy rynnowe o przekroju kwadratowym

Systemy rynnowe o przekroju kwadratowym

Nowoczesne domy wymagają elementów, które wpisują się w obecne trendy. Dotyczy to także systemów rynnowych. Te o kwadratowym przekroju zyskują coraz szersze grono odbiorców.

J. i K. Kowalscy: Pierwszy raz o firmie Galeco usłyszeliśmy od montażystów, którzy na co dzień pracują na jej produktach. Fachowcy najpierw uważnie wysłuchali naszych potrzeb i zapoznali się z naszą wizją na dom, a potem bez wahania wskazali na system Stal2 od Galeco, który nie dość, że wyróżnia się nienaganną stylistyką, to jest stworzony z wysokiej jakości materiału. Następnie zaczerpnęliśmy informacji w Internecie i po dokładny obejrzeniu zdjęć z realizacji, zdecydowaliśmy się na polecany do naszego domu system rynnowy od Galeco.

Dlaczego zdecydowali się Państwo na wykorzystanie Galeco Stal2, a nie na np. Galeco Bezokapowy? Oba te systemy zbliżone są do siebie stylem, choć różni je sposób montażu.

J. i K. Kowalscy: Konstrukcja naszego dachu nie pozwalała na to, by zamontować na nim system Galeco Bezokapowy. Poza tym, mimo atrakcyjnej i niezwykle nowoczesnej stylistyki, rozwiązanie to nie do końca wpisywało się w nasze gusta. Zależało nam na delikatnym podkreśleniu wyjątkowości i charakteru naszego domu, co udało nam się uzyskać dzięki Galeco Stal2. Wydaje nam się, że system Bezokapowy ma zdecydowanie większy wpływ na wygląd samego budynku, czyniąc go bardziej surowym. Niemniej jednak doceniamy niezwykłą oryginalność projektów, w których uwzględniono tego typu orynnowanie.

Czytaj także: Dlaczego warto zamontować podbitkę dachową?

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!