Najlepsze Domy
Systemy rynnowe o przekroju kwadratowym

Systemy rynnowe o przekroju kwadratowym

Nowoczesne domy wymagają elementów, które wpisują się w obecne trendy. Dotyczy to także systemów rynnowych. Te o kwadratowym przekroju zyskują coraz szersze grono odbiorców.

Galeco Stal2 charakteryzuje się innowacyjnym kształtem profilu rynny i rury spustowej. Kwadratowy przekrój zapewnia większą wydajność niż w innych systemach o podobnych wymiarach. To, co jeszcze go wyróżnia to maskownica podsufitkowa, która umożliwia wykonanie spójnej i estetycznej zabudowy poziomu rynnowego w bryle budynku. Takie rozwiązanie sprawdzi się zastosowane zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym jak i w obiektach przemysłowych. 

Na montaż systemu Galeco Stal2 zdecydowali się Joanna i Kamil Kowalscy. Zadaliśmy im kilka pytań.

Dlaczego zdecydowali się Państwo na zastosowanie systemu rynnowego Galeco Stal2?

J. i K. Kowalscy: Można powiedzieć, że system ten od razu zwrócił naszą uwagę. Wyróżniał się na tle innych produktów, a nam zależało na tym, aby nadać naszemu domowi nowoczesny i innowacyjny wygląd. Poza tym, niezwykle istotne było dla nas również to, aby zainwestować w materiały wysokiej jakości, które będą trwałe, solidne i zapewnią nam bezpieczeństwo na długie lata. Warto też wspomnieć, że to nasz zaufany dekarz polecił nam tę firmę i jej produkty, a szczególnie rynny kwadratowe. Zachęceni rekomendacją fachowca przejrzeliśmy materiały dostępne na stronie internetowej Galeco i już nie mieliśmy wątpliwości co do tego, na jaki system rynnowy się zdecydować. Dziś Galeco Stal2 idealnie dopełnia nasz dom, podkreślając jego wyjątkowy charakter.

Zatem było to Państwa pierwsze zetknięcie z takim systemem?

J. i K. Kowalscy: Zdecydowanie tak. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy rynien kwadratowych zamontowanych na innym budynku. Jednak po przejrzeniu zdjęć z realizacji i zapoznaniu się z najnowszymi trendami architektonicznymi byliśmy pewni, że ten produkt wpisze się w nasze oczekiwania.

Czy uważają Państwo, że system Galeco Stal2 wpłynął na wygląd Państwa domu?

J. i K. Kowalscy: Oczywiście, że tak! Chcieliśmy podkreślić jego nowoczesność, innowacyjność i postawić na coś oryginalnego. Warto zaznaczyć, że bryła naszego domu ma dość standardowy, tradycyjny kształt, dlatego lekkie zmiany w elewacji oraz zastosowanie orynnowania w tak nowatorskim wydaniu pozwoliło nam uzyskać efekt, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ten na pozór niczym niewyróżniający się budynek, zyskał zupełnie nowy wygląd - geometryczny, bardziej nowoczesny. Cieszymy się, że odważyliśmy się podjąć decyzje o zakupie rynien kwadratowych.

Nie obawiali się Państwo wykorzystania tak niestandardowego rozwiązania w swojej inwestycji?

J. i K. Kowalscy: Absolutnie nie mieliśmy obaw. Przekonała nas rekomendacja zaufanego dekarza i to, że Galeco to w 100% polska firma. Ucieszyliśmy się wręcz, że znaleźliśmy rozwiązanie, które w całości odpowiada naszym potrzebom i że znalazła się firma, która zaprojektowała tak innowacyjny system do nowoczesnych budynków.

Skąd dowiedzieli się Państwo o możliwości montowania na budynkach rynien o przekroju kwadratu?

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!