REKLAMA
Najlepsze Domy
Sprowadź wakacyjne Ateny prosto do swojego ogrodu

Sprowadź wakacyjne Ateny prosto do swojego ogrodu

Płyty z serii Ateny od Dasag to połączenie dekoracyjnej struktury i funkcjonalności. Wykończenie w technologii Prato wydobywa i podkreśla piękno kruszyw granitowych, z których stworzona jest kolekcja. Fot. Dasag
Płyty z serii Ateny od Dasag to połączenie dekoracyjnej struktury i funkcjonalności. Wykończenie w technologii Prato wydobywa i podkreśla piękno kruszyw granitowych, z których stworzona jest kolekcja. Fot. Dasag
Szum morza, zapach oliwek i mieniący się w słońcu ciepły piasek – takie skojarzenia przychodzą do głowy na myśl o greckich wojażach. Korzystanie z uroków południowego kraju Zeusa nie musi być tylko niedoścignionym marzeniem lub wakacyjnym celem podróży.

Nawierzchnia okalająca posesję powinna zostać dobrana do elewacji, jak i stylu, w którym urządzony jest ogród. Płyty zewnętrzne Ateny Prato marki Dasag to rozwiązanie, które uzupełni delikatną aranżację otoczenia domu, a jednocześnie zagwarantuje mieszkańcom najwyższy standard użytkowania.

Piękno pochodzące z natury

Płyty z serii Ateny od Dasag to połączenie dekoracyjnej struktury i funkcjonalności. Wykończenie w technologii Prato wydobywa i podkreśla piękno kruszyw granitowych, z których stworzona jest kolekcja.

Produkty marki Dasag dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, a dostępna gama odzwierciedla barwy słonecznej Grecji. Płyty idealnie wkomponują się w zielony krajobraz, który dodatkowo uwydatni wysoką estetykę serii Ateny.

Płyty Ateny dostępne są w trzech formatach. Najpopularniejszym 40x40x4 cm, niestandardowym 60x40x4 cm oraz wieloformatowym 60x50x4 cm. Serię uzupełniają wyroby komplementarne, dzięki którym możliwe jest stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji.

Moc drzemiąca w delikatności

Kolekcję marki DASAG charakteryzuje wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych. Użyte w produkcji wyselekcjonowane kruszywa granitowe gwarantują trwałość płyt Ateny na działanie czynników zewnętrznych. W procesie produkcji płyty zostały wewnętrznie zaimpregnowane, a dodatkowo otrzymały zewnętrzną warstwę ochronną.

Warstwy ochronne Dasag Top Seal zabezpieczają wyroby przed nadmiernym wchłanianiem wody i zabrudzeń. Ponadto podwójna ochrona sprawia, że płyty zewnętrzne są odporne na niszczące działanie promieni UV. Dodatkowa warstwa pozwala na utrzymanie płyt w czystości, nadając im lekkiego połysku.  

Płyty zewnętrze Ateny od Dasag znajdą swoje zastosowanie na prywatnych posesjach, jak i w parkach. Wysokie walory estetyczne w połączeniu z wytrzymałością płyt dają gwarancję wygodnego użytkowania przez długie lata. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!