REKLAMA
Najlepsze Domy
Nawierzchnie wokół domu

Nawierzchnie wokół domu

Proste, geometryczne kształty i stonowane kolory – to wyróżniki płyt tarasowych, które wpisują się w nowoczesne przestrzenie.

Maxima Grande – duży rozmiar, wielkie możliwości

Maxima Grande wyróżnia się słusznym formatem i praktycznym, prostokątnym kształtem. Jej pokaźne wymiary ułatwiają uzyskanie jednolitej, pozbawionej dużej liczby spoin nawierzchni o surowym, minimalistycznym charakterze. Płyta doskonale sprawdzi się np. podczas aranżacji rozległych powierzchni, znacznie przyspieszając prace brukarskie, a w połączeniu z mniejszymi elementami systemu Maxima pozwoli stworzyć nowoczesny taras, chodnik czy ścieżkę ogrodową.

wymiary: 120 x 40 x 10 cm

kolory: popielaty, antracyt

Maxima Slim – najmniejsza w rodzinie

Maxima Slim to najwęższa z propozycji wchodzących w skład systemu Maxima. Jej smukła, wyrazista linia umożliwia tworzenie zróżnicowanych, atrakcyjnych układów nawierzchni. Potencjał kreacyjny płyty zwiększa dostępność trzech eleganckich, stonowanych odcieni, pozwalających na uzyskanie oryginalnych, kontrastowych połączeń. Maxima Slim wpisze się w nowoczesne przestrzenie, występując zarówno samodzielnie, jak i w zestawieniu z pozostałymi produktami z grupy Maximia.

wymiary: 80 x 10 x 10 cm

kolory: popielaty, antracyt, pergaminowa biel

Maxima Molto – praktyczny wymiar tarasu

Maxima Molto zaskakuje wyjątkowym formatem, wpisującym się w obowiązujące trendy nawierzchniowe. Smukły, wydłużony kształt w połączeniu z surową kolorystyką sprawiają, że sprawdzi się jako materiał na ścieżki i tarasy utrzymane w minimalistycznej estetyce. Płyta dobrze komponuje się m.in. z elementami Maxima Grande czy Maxima Slim, co pozwala na stworzenie jedynego w swoim rodzaju otoczenia posesji. Sposobów jej wykorzystania może być zatem tyle, ile podpowie wyobraźnia.

wymiary: 120 x 20 x 10 cm

kolory: popielaty, antracyt, pergaminowa biel

Czytaj także: Planujemy ogród.  

  • Greg,

    Właśnie tak! Dobrać płyty i kostki – z głową, z sensem i ze smakiem.
    kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/plyty-tarasowe/
    kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/dobor-kostki/