REKLAMA
Najlepsze Domy
Zobacz nowocześnie urządzoną otwartą strefę dzienną

Zobacz nowocześnie urządzoną otwartą strefę dzienną

Jasna, funkcjonalna, otwarta na ogród, a przy tym funkcjonalna. Tak w skrócie można opisać otwartą strefę dzienną domu Atrakcyjny 1.

Powierzchnia użytkowa otwartej strefy dziennej (kuchni, salonu i jadalni) tego domu wynosi 57 m kw. Na takiej przestrzeni można stworzyć bardzo komfortowe warunki do spędzania wolnego czasu, przygotowywania i spożywania posiłków. Wnętrze jest bardzo jasne i urządzone w nowoczesnym, dość minimalistycznym stylu. To dodatkowo wzmaga poczucie przestronności.

Charakterystycznymi elementami tego domu są duże przeszklenia, które "otwierają" wnętrze salonu na ogród i świetnie "doświetlają" pomieszczenia światłem naturalnym.

Warto również zwrócić uwagę na otwartą klatkę schodową z ażurowym biegiem, będąca integralną częścią pokoju dziennego.

Czytaj także: Nowoczesne wnętrza dużego domu. 

  • ulka c,

    Jak się ma taką powierzchnie to nic dziwnego, że można ja tak zaaranżować. Trochę zazdroszczę, ale moje mieszkanko tez jest urocze. Jeden pomysł jednak przeniose do siebie, a rozchodzi mi sie o stół. Podobny avis niedawno oglądałam w mebluj dom. Spodobał mi się od pierwszej chwili ale nie byłam pewna jakie by do niego krzesła wybrać. Teraz jestem mądrzejsza i stół niedługo stanie u mnie, a krzesełka swoje tylko troszkę przerobię.