Najlepsze Domy
Zobacz jak urządzono wnętrze tego 107 m domu

Zobacz jak urządzono wnętrze tego 107 m domu

Wnętrze niedużego (107 m²) parterowego domu Endo zostało zaprojektowane tak, aby było proste, wygodne i, przede wszystkim, funkcjonalne. Stworzono w nim optymalne warunki do mieszkania dla 4-osobowej rodziny.

Założeniem projektantów było zaprojektowanie klasycznego układu pomieszczeń, który najlepiej wykorzysta niezbyt dużą powierzchnię domu. Wśród zalet projektu wymienić można jego prostotę w układzie pomieszczeń oraz elegancki, nowoczesny styl osiągnięty poprzez klasyczne, proste ale szlachetne materiały oraz delikatny, subtelny detal. Wnętrze takie umożliwia szereg aranżacji.

Mieszkanie podzielono na dwie części: dzienną i nocną. W strefie dziennej na uwagę zasługuje przestronny salon, w którym białe ściany i sufity kontrastują z ciemnymi, często czarnymi, meblami i wykładziną. Dużą zaletą salonu jest kominek, przy którym ustawiono wygodne fotele i kanapę oraz ciemny drewniany stół.

W części dziennej znajdują się jeszcze jadalnia (oddzielona od salonu umownie ścianką z kominkiem), półotwarta kuchnia, z dużym oknem oraz spiżarnia.

Zaletą domu Endo jest zadaszony taras, do którego prowadzą duże przeszklone drzwi z jadalni i salonu.

Na strefę nocną składają się 3 wygodne sypialnie, z których dwie mają bezpośrednie wyjście na taras, oraz przestronna łazienka.

W domu zaprojektowano dużą kotłownię dostępną z wiatrołapu, której parametry pozwalają na montaż kotła na każdy rodzaj paliwa, w tym na paliwo stałe.

Zobacz także: Nowoczesne, jasne wnętrza małego domu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!