Najlepsze Domy
Zobacz jak urządzono wnętrza domu o powierzchni 100 m kw.

Zobacz jak urządzono wnętrza domu o powierzchni 100 m kw.

We wnętrzu domu o wdzięcznej nazwie Szczęśliwa II zaprojektowano bardzo interesujące wnętrze. Salon z jadalnią utrzymane są w stylu vintage, w sypialni króluje biel i drewno, zaś kuchnia i łazienka to idealny przykład na nowoczesna stylizację pomieszczeń.

Część mieszkalna domu zorganizowana została wokół centralnie umieszczonej komunikacji – holu i klatki schodowej na piętro. W holu mamy miejsce na zabudowana szafę. Pod schodami zaprojektowano niewielkie wc. Kuchnia mieści się od strony frontowej, a salon z kominkiem od strony ogrodu, do którego prowadzi przeszklona witryna. Strefa dzienna jest utrzymana w stylu vintage. Na niepowtarzalny klimat składają się postarzane meble, nowoczesne lustra, drewno i stylizowane żyrandole.

Przestronny salon połączony z jadalnią przesycony jest bielą i słomkowa barwą drewna. Całość dopełniają ciemnozielone dodatki. Strefa kominka to interesujące połączenie nowoczesnej obudowy i szarości ścian ze stylizowanymi bibelotami – klasycznym wazonem, zabytkowym budzikiem i stylizowaną lampą.

Czytaj także: Nowoczesne wnętrze domu z poddaszem. 

Jasna kuchnia została zaprojektowana niezwykle nowocześnie. Biel i szarości przełamane są ciepłymi drewnianymi blatami i niezwykle barwnym szkłem nad strefą zmywania.

Szara łazienka zaprojektowana jest minimalistycznie. Połysk metalu i szarość betonu uzupełniają tu drobne czarne akcenty. W sypialni dominuje drewno i neutralna biel, co pozwoli na komfortowy wypoczynek.

  • tsliwinska,

    nie wiem, co \"autor miał na myśli\" pokazując ten salon: totalny misz-masz, żadnej spójności, straszny bałagan - także na ścianie z szafą w sypialni - chyba powinno się podpisać: patrzcie jak NIE należy urządzać wnętrza. Pozostałe miejsca - bez komentarza: nie podobają mi się, ale mają jakiś charakter.
    Ogólnie: wygląda jakby jakiś projektant zrobił projekt pewnych powierzchni, a w sypialni wstawicie szafę, a salon to urządźcie jak lubicie