Najlepsze Domy
Zobacz jak urządzono strefę dzienną w nowoczesnym domu

Zobacz jak urządzono strefę dzienną w nowoczesnym domu

Biel wcale nie musi oznaczać zimnego wnętrza. Dobrym przykładem na to, jak zaaranżować strefę dzienną, która pomimo dominacji jasnych barw wygląda przytulnie jest dom Oryginalny D7.

Przestronny salon, kuchnia i jadalnia tworzą w tym domu strefę dzienną o powierzchni ponad siedemdziesięciu metrów kwadratowych. Jasne barwy ścian i podłóg dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń. Dzięki temu wnętrze sprawia lekkie i komfortowe wrażenie. Urządzono je w minimalistycznym stylu z dużym smakiem.

Znaleźć tu można wszystkie niezbędne rzeczy, ale niewiele ponad. A więc duży, solidny, drewniany stół w salonie, telewizor, kanapę i fotel. W jadalni również ustawiono stół z drewnianym blatem. Wokół niego stoi 6 krzeseł. Kuchnia z wyspą zapewnia pełen komfort przygotowywania posiłków. 

Jak przystało na nowoczesny dom nie brakuje tu dużych przeszkleń, które świetnie "doświetlają" wnętrza światłem naturalnym. Przez to cała strefa dzienna tworzy bardzo przyjazne i przytulne wrażenie.  

Projekt wykonano w pracowni: Pracownia Projektowa Ewelina Grochowska-Kuzak. Autor projektu: arch. Jerzy Kołomycki

  • nataliaE,

    Świetnie to wygląda, genialne połączenie. Mam u siebie podobna kanapę z Meble Hot i też jest szara, jest bardzo wygodna i co ważne w moim przypadku ma tez funkcje spania. Podoba mi sie ten stolik, tylko jakoś się nie mogę doczytać gdzie mogę taki sobie kupić?