Najlepsze Domy
Zmieniający się świat w stylowych aranżacjach berlińskiego apartamentowca

Zmieniający się świat w stylowych aranżacjach berlińskiego apartamentowca

Apartament o powierzchni 230 metrów kwadratowych na dawnym industrialnym poddaszu celebruje "przejściowy" styl życia nie tylko charakteryzuje ciągle zmieniający się świat w naszych czasach, lecz także wpływa na podejście do apartamentu, który został otwarty w 2017 roku.

Serie armatury Dornbracht do łazienki, spa i kuchni słyną z ponadczasowego, estetycznego wyglądu. Przetrzymują krótkotrwałe trendy i z łatwością wtapiają się w zupełnie różne style dekoracji wnętrz. Wyraźnie widać to w przestrzeni apartamentowej aptm w berlińskiej dzielnicy Wedding.

Produkty Dornbracht z serii Tara Classic, Sync i Tara Ultra można obecnie zobaczyć w kuchni nowego twórczego doświadczenia „Umoja − Come Together”. „Umoja” jest słowem z języka suahili, które w istocie oznacza „jedność”. Instalacja jest współczesnym podejściem do tematu „Afryka” i wyraźnie pokazuje twórczą swobodę tkwiącą w armaturze Dornbracht. Baterie były wcześniej przedstawiane w połączeniu ze środowiskami życia w stylach: „Heimat”, „Dolce” i „Deutsch”.

Czytaj także: Wnętrze w minimalistycznym stylu

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!