Najlepsze Domy
Wnętrze 82 m domu. Zobacz jak je urządzono

Wnętrze 82 m domu. Zobacz jak je urządzono

Z7 to mały dom o powierzchni 82 m² – przykład aranżacji jego wnętrz pokazuje, że nawet tak nieduży dom może wyglądać niezwykle nowocześnie i modnie. Wszystkie jego pomieszczenia zaaranżowano bardzo spójnie, wykorzystując trzy dominujące kolory: biel, czerń i ciepły odcień drewna.

Urządzenie małego domu to czasem prawdziwe wyzwanie. Jednak nawet niewielką przestrzeń można urządzić nowocześnie i z pomysłem – warto postawić na ponadczasowe rozwiązania,które długo pozostaną modne. Zobaczcie, jak pięknie może wyglądać mały dom urządzony w bieli, czerni i drewnie.

Spójny styl zastosowany przy urządzaniu małego domu sprawi, że wnętrza będą ze sobą współgrały, a aranżacja stanie się harmonijna. 

Mały dom musi być przede wszystkim funkcjonalny. Dlatego w domu Z7 postawiono na połączenie strefy dziennej – kuchnia jest otwarta na salon, a pomiędzy nimi zorganizowano niewielką jadalnię.

W salonie uwagę przykuwa podłoga – ciepły, miodowy odcień drewna znakomicie ociepla aranżację, w której wykorzystano jasne, tapicerowane meble i nowoczesne dodatki – lampy i dekoracyjne bibeloty na szafce rtv i stole jadalnianym. Na ścianie za telewizorem, którą wykończono w modnej, połyskliwej czerni świetnie prezentują się białe meble z akcentem drewnianym. Czarna ściana koresponduje też z prostą, ale efektowną zabudową kuchni.

Czytaj także: Nowoczesne wnętrze domu z poddaszem. 

W łazience i strefie prywatnej domowników również zastosowano podobną kolorystykę. Wygodna i funkcjonalna łazienka została urządzona bardzo minimalistycznie, zaś w sypialni rodziców warto zwrócić uwagę na efektowną wysoką zabudowę i nowoczesne w formie szafki nocne. Sypialnia młodzieżowa to oryginalne połączenie dwóch rodzajów tapet na ścianach, ciepłego drewna na podłodze i prostych sprzętów. Wystrój ożywia modna żółć.

 

  • wicca01,

    Podobną aranżację salonu zrobiłam u siebie i jestem bardzo zadowolona, bo jest ponadczasowa. Drewnianą podłogę układał mi parkietlux, też ma taki ciepły kolor, który świetnie pasuje do białych ścian. Minimalistycznie i z klasą.