Najlepsze Domy
Wielkanocny stół w 3 odsłonach

Wielkanocny stół w 3 odsłonach

Prezentujemy trzy pomysły na aranżację stołu na Wielkanoc.

Uroczyste śniadanie w gronie najbliższych to nieodłączny element Świąt Wielkanocnych. Niezależnie od tego, co planujesz zaserwować – polskie specjały, takie jak barszcz biały, tradycyjną babę wielkanocną, mazurka czy mniej standardowe menu – warto również zadbać o odpowiednie przygotowanie stołu na tę okazję. Jego stylowa aranżacja nie musi być droga. 

1. Wiosna – nasz wielkanocny gość: propozycja dla tych, którzy lubią dekoracje kwiatowe, kolorowe pisanki i zastawę stołową z radosnymi detalami.

1.jpg
1.jpg

2. Klasyczny szyk z radosną nutą - kontrasty nadają tradycyjnym obrusom nowoczesny wygląd. Uroczysty czarno-biały obrus i oszczędne w formie zastawy stołowe w połączeniu z kolorowymi i zabawnymi elementami dekoracyjnymi dodadzą naszemu stołowi uroku.

2.jpg
2.jpg

3. Klimat hygge w czasie Świąt Wielkanocnych - dekoracyjny skandynawski króliczek czy LED-owe pisanki dodadzą wyjątkową przytulność minimalistycznej aranżacji.

3.JPG
3.JPG


Czytaj także: Wielkanocna aranżacja stołu. 

 

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!