Najlepsze Domy
Urządzamy wnętrza dla dwojga

Urządzamy wnętrza dla dwojga

Idealnie, gdy w domu udaje się wydzielić strefę wypoczynku dla dwojga. Wygodna kanapa sprawdzi się zarówno podczas wspólnych seansów filmowych, przy lekturze ulubionych książek, a także przy rozmowach, które są ważnym elementem każdego związku.

Decyzja o wspólnym zamieszkaniu to ważny krok dla każdej pary. Choć dzielenie domowej przestrzeni na co dzień potrafi przynieść wiele radości, często, szczególnie na początku, może stanowić także wyzwanie. Na szczęście wnętrza urządzone stylowo i z pomysłem mogą odrobinę ułatwić wspólne życie pod jednym dachem.

Przytulny klimat sprzyjający relaksowi stworzą ściany w subtelnych odcieniach beżu Cup of coffee z palety Beckers Designer Colour. Gustownym uzupełnieniem tej aranżacji będą miękkie poduszki w kolorach pudrowego różu i kremowej szarości, które uwydatnią lekkość pomieszczenia i zapewnią więcej komfortu domownikom.

Spożywane razem posiłki cementują związek. Dlatego w miarę możliwości na śniadanie, obiad czy kolację warto zasiąść do stołu we dwoje. Tonacje delikatnej mięty Clarity z palety Beckers Väggfärg Colour na ścianach dodadzą wnętrzu smaku i będą skutecznie pobudzać apetyty domowników. Krzesła w zbliżonych barwach uspójnią całość, zaś stół w ciemniejszym odcieniu szarości będzie gustownie kontrastować z tym pełnym harmonii wystrojem.

Jeśli możemy pozwolić sobie na odrobinę luksusu, warto przeznaczyć w domu więcej miejsca na łazienkę. W ten sposób poranne kolejki do prysznica nie będą kością niezgody w związku. W dużym pomieszczeniu z powodzeniem można zamontować wannę, kabinę prysznicową i podwójną umywalkę, dzięki czemu każdy znajdzie trochę własnej przestrzeni. Biała, tradycyjna ceramika będzie elegancko współgrać z ciepłym brązem Caramel Cookie z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom, zapraszając do przyjemnego odprężenia.

 Czytaj także: Trend botaniczny we wnętrzu. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!