Najlepsze Domy
Total look we wnętrzu

Total look we wnętrzu

Zaaranżowane zgodnie z trendem „Blend” wnętrza emanują dyskretną elegancją i spokojem. Chcąc uzyskać taki efekt, warto wybrać jeden kolor i bawić się w wystroju jego różnymi odcieniami. Delikatny róż łagodnie skomponuje się z miękkimi poduszkami czy pledami w jaśniejszych i ciemniejszych tonacjach. Odrobina bieli wprowadzi nieco lekkości do skąpanej w różu sypialni, a połyskujący detal w postaci stolika nocnego w kolorze złota zgrabnie dopełni dekorację pomieszczenia.

Monochromatyczne stylizacje ze świata mody szybko wkradły się do domowych wnętrz. Tikkurila w najnowszej kolekcji Color Now 2019 wykorzystuje ten silny trend nazwany „Blend” i swobodnie łączy zbliżone odcienie, inspirując do tworzenia wysmakowanych zestawień „ton w ton”.

Ciemny, przytłumiony błękit L433 Atlantis z kolekcji Color Now 2019 to propozycja dla odważnych, która skupi na sobie całą uwagę. Zastosowanie tej barwy zarówno na ścianie, jak i meblach przyniesie spektakularny dekoratorski efekt, wprawnie zacierając kolorystyczne granice między płaszczyznami. Najlepszym sprzymierzeńcem wnętrza w stylu total look będzie oszczędność form i dodatków, która pomoże utrzymać wizualny ład i harmonię w pomieszczeniu.

Zachowanie jednolitego kolorytu wcale nie musi oznaczać monotonii we wnętrzach. Wystarczy postawić na wyraziste barwy jak L396 Beeswax. Dobierając odpowiednie farby można pomalować tym kolorem nie tylko ściany, ale też drzwi i listwę przypodłogową, by w pełni wydobyć dekoracyjną moc tego odcienia. Niebanalny charakter aranżacji podkreślą wyraźny rysunek drzwi i wzorzysta podłoga. Dobrane stylem detale jak gliniana donica oraz obraz w ozdobnej, drewnianej oprawie naturalnie wkomponują się w styl pomieszczenia.

Czytaj także: Wnętrze wypełnione kolorem Living Coral
.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!