Najlepsze Domy
Syberyjski apartamentowiec z loftowymi akcentami

Syberyjski apartamentowiec z loftowymi akcentami

Ten syberyjski penthouse wyróżnia się otwartą przestrzenią mieszkalną, jednocześnie nie tracącą na funkcjonalności. We wnętrzach znajdziemy loftowe akcenty, jak choćby surowe betonowe ściany oraz dużo naturalnych materiałów jak drewno, a ocieplających industrialny styl.

lokalizacja: Rosja, Nowosybirsk
projektant: Kulikov Jurij
budynek: Klever
apartament: Penthouse, 300 m2

Ten spektakularny penthouse znajduje się na Syberii, w Rosji. Z przeszklonych okien rozpościera się wspaniały  widok na miasto. Ten syberyjski penthouse wyróżnia się otwartą przestrzenią mieszkalną, jednocześnie nie tracącą na funkcjonalności. 

We wnętrzach znajdziemy loftowe akcenty, jak choćby surowe betonowe ściany oraz dużo naturalnych materiałów jak drewno, a ocieplających industrialny styl.

Otwarta łazienka

Otwarta, przeszklona łazienka z wolnostojącą wanną idealnie wpisuje się w otwarty charakter pomieszczeń tego apartamentowca. W środku łazienki znajdziemy ciepłe, drewniane modularne meble łazienkowe z kolekcji Strato od Inbani. 

Strato to rozbudowany program modułowy o minimalistycznych kształtach, który pozwala dostosować meble łazienkowe do każdego profesjonalnego projektu, tak aby idealnie w wpisywały się w łazienkową przestrzeń. Wbudowane baterie łazienkowe D1 w meble umywalkowe Strato podkreślają nowoczesny styl w jakim urządzony został ten apartamentowiec.

Czytaj także: Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Polsce

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!