REKLAMA
Najlepsze Domy
Strefa dzienna w nowoczesnym domu

Strefa dzienna w nowoczesnym domu

Nowoczesne wnętrza charakteryzuje, między innymi, duża ilość naturalnego światła. W domu HomeKONCEPT 18 nie brakuje dużych przeszkleń. Dzięki nim wnętrze nabiera lekkości i jest wypełnione, jakże pożądanym, światłem słonecznym.

Duże przeszklenia to jedyny element, który nadaje wnętrzu tego domu nowoczesnego charakteru. Innym jest dobór barw. Dominują tu jasne kolory, z przewagą białego. Wnętrza ocieplają drewniane elementy - meble, ramy okienne, podłogi. Dzięki temu całość nabiera przestronnego, ale przytulnego charakteru. 

Kolejną cechą nowoczesnego stylu aranżacji wnętrz, widoczną w tym domu, jest minimalizm. Wszystkie elementy wystroju zostały dobrane starannie i dokładnie przemyślane. Dzięki temu wnętrza są funkcjonalne, ale pozbawione przytłaczającego wrażenia. 

Warto również zwrócić uwagę na starannie dobrane kwiaty doniczkowe. Ożywiają one wnętrza nadając mu witalnego charakteru.

  • Wiki O,

    No proszę i mam gotowe rozwiązanie. Zaraz składam zamówienie w Mebluj Dom na te krzesła Maxim, które tak mi sie podobają i tak jak mówiłam mężowi, że będą fajnie się prezentować przy naszym stole. Pokażę mu tą aranzację i powie, że już kupiłam krzesełka.