REKLAMA
Najlepsze Domy
Podpowiadamy jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek

Podpowiadamy jak urządzić wspólne gniazdko na nowy początek

Zamieszkanie z ukochaną osobą to dla związku bardzo ważny moment. Z jednej strony wypełniony jest mnóstwem pozytywnych emocji, ale z drugiej to czas, w którym musimy być gotowi na wiele kompromisów. W jednym mieszkaniu spotkają się bowiem dwa odrębne do tej pory światy i ich pogodzenie może się okazać nie lada wyzwaniem. Aby wspólne gniazdko dawało poczucie bezpieczeństwa i spełnienia, przy jego urządzaniu pod uwagę należy wziąć upodobania obojga partnerów

Gorący prysznic lub kąpiel to dobry sposób na wieczorny relaks i ukojenie zmysłów. Przyjemny klimat łazienki podkreśli odpowiednio dobrana kolorystyka.

Beckers Designer Kitchen & Bathroom w odcieniu Simple w duecie z kojącą bielą White nada pomieszczeniu lekkości, równoważąc we wnętrzu męski i kobiecy styl. Całości harmonijnie dopełnią dwie bliźniacze umywalki i duże lustro, dzięki którym para uniknie porannych kolejek do łazienki.

Energetyczny salon

Według psychologa czerwień sprzyja namiętności, warto więc wykorzystać odrobinę jej mocy we wspólnym mieszkaniu. Pojedyncze elementy w salonie podkreślone energetycznym i żywym kolorem Red Deluxe będą na co dzień utrzymywać temperaturę związku. By jednak kolor ten nie działał zbyt pobudzająco i nie prowadził do niepotrzebnych sporów, dobrze jest połączyć go z łagodniejszymi barwami.

Zestawienie kojarzonej z kobiecością, wyrazistej czerwieni ze spokojnymi odcieniami szarości Tender to również dobry sposób, by pogodzić we wnętrzu męskie i damskie gusta. Miłą atmosferę w salonie dodatkowo zapewni ciepło kominka, który nawet w nowoczesnej wersji nadaje pomieszczeniu przytulności.

Sypialnia ze smakiem

Subtelne beże i brązy w sypialni uspokoją emocje mijającego dnia, sprzyjając wyciszeniu przed nocnym odpoczynkiem. Neutralne barwy będą też umiejętnie łączyć męski i kobiecy charakter w wystroju.

Przytulny nastrój stworzy ściana w kolorze Vanilla Muffin, na tle której świetnie prezentować się będą wszelkiego rodzaju dodatki czy dekoracje. Można też puścić nieco wodze fantazji i zaszaleć, dodając bardziej ekspresyjne barwy.

Kontrastowe połączenie kolorów ziemi z wyraźnym odcieniem Wasabi wniesie odrobinę ciekawego smaczku do sypialni. Jeśli jednak preferujemy ciemniejsze tonacje, postawmy na turkusową zieleń Cleopatra. Do tego kilka dodatków w kolorze naturalnego drewna i gotowe. W sam raz by poczuć otulającą moc natury.

Podpowiadamy jak zaprowadzić ład i harmonię podczas aranżacji wnętrz domu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!