REKLAMA
Najlepsze Domy
Poczuj "magię" zbliżających się Świąt we wnętrzach tego domu

Poczuj "magię" zbliżających się Świąt we wnętrzach tego domu

Wnętrza domu Zx96 – autorstwa pracowni Studio Z500 – wyróżnia odwrócony układ pomieszczeń, gdzie sypialnie celowo zostały rozmieszczone w skrzydle od frontu. Pomieszczenia zostały zaaranżowane na nadejście zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W środkowej części domu zlokalizowana jest część dzienna. Doskonale ją doświetlono, stosując duże przeszklenia, do samej podłogi.

Latem, otwierane na oścież, stanowią wyjście na rozłożyste, zadaszone tarasy. Dają możliwość powiększenie przestrzeni salonowej o część tarasową. To idealne miejsce dla podejmowania gości i urządzania okolicznościowych przyjęć.

Dwustronny kominek umieszczono centralnie, aby dzięki ciepłemu palenisku uzyskać efekt osobliwej urokliwości pomieszczeń.

Wyspę kuchenną doceni każda osoba lubująca się w przyrządzaniu rozmaitych potraw. Podręczne wsparcie w postaci dobrze ulokowanej spiżarki może być pomocne na każdym etapie przygotowywania posiłku.

W dedykowanym projekcie, spiżarka pełni również funkcję ogniwa łączącego miedzy garażem, pomieszczeniem gospodarczym, a reszta domu. Daje nam to możliwość ergonomicznego korzystania z wymienionych pomieszczeń. Dzięki temu zakupy nosimy bezpośrednio z garażu do spiżarki i kuchni.

Część nocna domu może zostać oddzielona dodatkowymi drzwiami dodanymi w holu, zaraz za WC umieszczonym przy salonie i przeznaczonym dla odwiedzających nas gości.

Na część nocną składają się 3 pokoje, z których każdy posiada przylegającą garderobę, zaś jeden z nich dodatkową prywatną łazienkę.

Zobacz też projekt: Parterowy dom z odwróconym układem pomieszczeń

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!