Najlepsze Domy
Paryski apartment z przestronną garderobą

Paryski apartment z przestronną garderobą

Architekci ze studia Atelier Aurélie Rimbert pracowali nad projektem renowacji tego historycznego apartamentu "Pas De La Mule" o powierzchni 150 mkw., położonego na paryskim Rive Droite. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku z XVII wieku.

Zgodnie z życzeniem właścicieli apartament został pozbawiony wszelkich obecnych dekoracji, z wyjątkiem szyb okiennych. Parkiet i stolarka okienna – zaaranżowane w orzechu włoskim z delikatnie obrobionymi motywami smukłych linii – idealnie się ze sobą komponują.

Szuflady i regały na książki, zostały zaprojektowane na zamówienie, a dodatkowo pokryte zostały brązowymi lustrami, filcami, czarnym szkłem i tkanym lnem. Przestrzeń garderoby dostępna jest przez perforowane drzwi przesuwne, które przepuszczają światło. Czarne ościeżnice akcentują przejście między jedną przestrzenią, a drugą.

Stylowa łazienka

Wyrafinowany i szykowny styl, odzwierciedla się również w aranżacji całej łazienki. Poszczególne elementy i wyposażenie umieszczone zostało w w stylu "en recto verso" sprawiają, że przestrzeń ta stanowi przyjazną dla użytkowników oazę spokoju.

Wybór baterii dopełnia ten niepowtarzalny charakter łazienki. Diametro 35 Inox w betonowym wykończeniu od firmy Ritmonio, która dzięki swojemu naturalnemu kształtowi staje się unikalnym i oryginalnym elementem wzornictwa.

Czytaj także: Jak ogrzewać, by nie zbankrutować?

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!