REKLAMA
Najlepsze Domy
Odkryj barwy natury we wnętrzu

Odkryj barwy natury we wnętrzu

Dzięki siedmiu odcieniom inspirowanym naturą można stworzyć we wnętrzu pełną swobody aranżację, która dostarczy mieszkańcom zarówno niezwykłej energii, jak i harmonijnego ukojenia.

Inspiracje kulinarne można czerpać nie tylko z książek kucharskich, ale także z otaczających nas kolorów przyrody. Zestawienie zieleni Basilica i czerwieni Tomato emalii Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 stworzy w kuchni prawdziwy domowy ogródek, w którym wszystkie warzywa i przyprawy będą komponować się w smaczne dania.

Połączenia różnych kolorów będą także inspiracją do tworzenia kulinarnych wariacji i odkrywania nowych połączeń smakowych.

Budząca się do życia natura symbolizuje nowy początek i nowe możliwości. Można to wykorzystać także w wystroju wnętrz, czerpiąc z jej pięknych barw.

Żywiołowa aranżacja utrzymana w kolorach przyrody sprzyjać będzie pracy wykonywanej w domowym biurze. Ognista czerwień zmotywuje do działania i osiągania nowych celów, a kojąca zieleń ukoi umysł po zwiększonym wysiłku.

Zachody i wschody słońca należą do najpiękniejszych momentów dnia. Warto uchwycić urok tych chwil na dłużej dzięki wykorzystaniu ich barw - również we wnętrzach połączenie żółcieni z czernią stworzy wyjątkowy duet.

Słoneczny odcień Butter Milk z palety Growth będzie witał nas każdego poranka niczym pierwsze promienie słońca i dodawał naturalnej energii na cały dzień. Ciemna tonacja Toro będzie zaś przywodzić na myśl spokój wieczornego nieba, wyciszając nagromadzone emocje.

Zobacz też wnętrza w stylu retro.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!