Najlepsze Domy
Nowoczesne wnętrze polskiego domu ocieplone drewnem

Nowoczesne wnętrze polskiego domu ocieplone drewnem

Centralnym punktem tego nowoczesnego domu jest strefa dzienna, w skład której wchodzą salon otwierający się na jadalnię oraz kuchnię. We wnętrzach dominuje styl minimalistyczny. Ściany, sufity i znaczna część mebli są w kolorze białym. Przytulności tej strefie dodaje drewno.

Materiałem tym wykończono nie tylko podłogę, ale również całą ścianę za kanapą, meble kuchenne i bar rozdzielający kuchnię i jadalnię. Całość dopełniają szare, czarne i beżowe dodatki.

W salonie prym wiodą biel i drewno. Na uwagę zasługuję ściana telewizyjna wykończona białym marmurem z delikatnymi ciemnymi żyłkami. Ta sama okładzina pojawiła się również na podłodze wzdłuż kominka i w holu.

Ściana za kanapą w całości jest pokryta drewnem. Nadaje to salonowi wyjątkowo przytulnego charakteru.

Kuchnia jest tylko częściowo otwarta na jadalnię. Obie strefy rozdziela bar śniadaniowy z białym blatem i drewnianym wykończeniem. Biała zabudowa kuchenna na jednej ze ścian została „zakuta w drewno”, co doskonale koresponduje ze stylistyką salonu.

Jadalnię wypełnia światło, głównie dzięki dużym przeszkleniom. Białe ściany i meble jeszcze bardziej zwiększają efekt rozświetlenia tej części domu. Całość spinają gustowne meble: biały stół z czarnym blatem oraz dodatki: lampy i zasłony.

Czytaj także: Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Polsce. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!