Najlepsze Domy
Nowoczesne wnętrze 85-metrowego domu

Nowoczesne wnętrze 85-metrowego domu

Wnętrze domu Niko zostało zaplanowane funkcjonalnie i z pomysłem. Pomimo niewielkiego metrażu dom jest przestronny i funkcjonalny. Przestrzeń dzienna w postaci otwartej strefy łączy w sobie salon, jadalnię i kuchnię. Po przeciwległej stronie domu zaprojektowano strefę prywatną domowników – dwie przestronne sypialnie i łazienkę.

Na szczególną uwagę zasługuje stylistyka wnętrz. Utrzymane są one w barwach bieli i szarości. Nowoczesne meble pięknie prezentują się na tle drewnianej podłogi w kolorze orzecha. Nie brakuje tu również modnych dodatków, które wprowadzają wyraziste akcenty kolorystyczne i ożywiają wnętrze.

Salon urządzony jest bardzo nowocześnie, ale zarazem przytulnie. Biel i drewno z nutą metalu dobrze komponuje się z kolorem stolika kawowego i nowoczesnymi meblami wypoczynkowymi. Wnętrze jest wypełnione światłem, co zawdzięczamy dużej powierzchni drzwi balkonowych.

Ścianka telewizyjna z modną tapetą, jak również nowoczesny kominek decydują o przytulności wnętrza. Meble i modny dywan z barwami turkusu i ochry dodają całości wyjątkowo eleganckiego charakteru.

Otwarta kuchnia z jadalnią jest delikatnie odseparowana od salonu ścianką zasłaniającą blaty robocze i kuchenkę. Duże okno, pod którym zaplanowano strefę zmywania, zapewnia naturalne doświetlenie tej części domu. Na uwagę zasługuje ściana w strefie jadalni, którą ozdobiono delikatnym czarnym wzorem kwiatowym.

Czytaj także: Ten wnętrzarski styl najbardziej lubią Polki. 

  • Kinga,

    Ale piękna drewniana podłoga, muszę to pokazać mężowi bo mówi że parkiet w takich pomieszczeniach to nieporozumienie. Po kryjomu umówiłam się już na pomiar z fachowcem z parkietlux bo chcę mieć w całym domu taką samą drewnianą podłogę.