Najlepsze Domy
Nowoczesne wnętrza parterowego domu

Nowoczesne wnętrza parterowego domu

Oglądając wnętrza domu HomeKONCEPT 31 już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z nowoczesnym, minimalistycznym stylem. Brak tu zbędnych dekoracji. Wszystko urządzone jest bardzo funkcjonalnie.

Tym co od razu zwraca uwagę w tym wnętrzu jest duża, ponad 40-metrowa strefa dzienna, powiększona o wygodną kuchnię z przylegającą do niej spiżarnią. W centralnym miejscu salonu ustawiono dwie wygodne sofy. Na jednej ze ścian zamontowano kominek, na drugiej telewizor. Idealne miejsce na wieczorny relaks. 

Jak przystało na nowoczesne wnętrza nie brakuje tu dużych przeszkleń i jasnych kolorów, które optycznie powiększają pomieszczenia.

Aby ułatwić przechowywanie ubrań do dyspozycji mieszkańców są 2 garderoby, a pomieszczenie gospodarcze za garażem zmieści bez problemu wszystkie narzędzia ogrodnicze, kosiarkę czy rowery. W strefie nocnej zaprojektowano 3 pokoje, dużą łazienkę oraz osobną toaletę.

  • monia jk,

    Piękne są te sofy, wczoraj podobne oglądaliśmy w Meble Hot, ale jakoś brakowało nam odwagi aby złożyć zamówieni. Teraz już wiem jak to wszystko połączyć i zapewne mąż poprze mnie w tej aranżacji naszego salonu. Zapewne jeszcze dziś dokonamy ich zakupu. Dobrze, że zajrzałam, jak widać warto poświęcić trochę czasu i poczytać różne artykuły.