Najlepsze Domy
Nowoczesne wnętrza małego domu

Nowoczesne wnętrza małego domu

Małe domy są bardzo popularne. Ich urządzenie wymaga jednak pewnej wiedzy i świadomości. Modernistyczny dom warto urządzić w nowoczesnym stylu, na jasno z ciekawymi dodatkami. Taki właśnie jest dom Zx35.

Główną częścią domu jest przestronny, jasny salon z narożnie usytuowanym kominkiem. Duże powierzchnie przeszkleń sprawiają, że pomieszczenie jest jasne i naturalnie doświetlone. Dzięki temu ciemne dodatki (zasłony, niektóre meble, lampa) nie przytłaczają, a jedynie ożywiają wnętrze. Przesuwne, szklane drzwi prowadzą bezpośrednio z salonu na przestronny taras.

Jadalnia została funkcjonalnie wkomponowana w część salonu, a komfortowa kuchnia posiada przejście ze spiżarki do sieni, co ułatwia wnoszenie zakupów omijając wystawny salon.

Pozostała część domu to trzy wygodne sypialnie, które można wydzielić od strefy dziennej np. składanymi drzwiami. Największa z nich posiada własną, doświetloną dwoma oknami łazienkę z prysznicem. Duża szafa w sieni z pewnością pomieści najpotrzebniejsze rzeczy oraz graty.

Zx35 to nowoczesny dom parterowy z płaskim dachem. Nowatorski charakter zawdzięcza prostej bryle, połaciom dachu ukrytym za attyką oraz dużym przeszkleniom w salonie. Biała otynkowana elewacja oraz drewniane okładziny są świetnym dopełnieniem stylu modern. Dom o zwartej bryle można przystosować jako niskoenergetyczny.

  • jd,

    czy mogę prosić o podanie jaka jest podłoga czy to deska czy panel i jaki odcień?