Najlepsze Domy
Nowoczesne, jasne wnętrza polskiego domu parterowego

Nowoczesne, jasne wnętrza polskiego domu parterowego

Przedstawiamy jedną z możliwych aranżacji dużego domu parterowego. Całość urządzono w nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym stylu.

We wnętrzu domu HomeKONCEPT 68 ponad 40 metrowy salon z kominkiem to wielofunkcyjne miejsce dostosowane do potrzeb wszystkich mieszkańców. Sporej wielkości kuchnia z wielofunkcyjną wyspą i nowoczesną strefą przygotowywania posiłków została także wyposażona w praktyczną spiżarnię.

W części nocnej domu znajduje się pięć wygodnych sypialni. Zaprojektowano tutaj komfortowy apartament rodziców z prywatną garderobą i łazienką. Trzy ustawne pokoje dziecięce zapewniają optymalne warunki do nauki i wypoczynku.

W części prywatnej domu znajduje się także pokój gościnny oraz duża, rodzinna łazienka z wanną i prysznicem. W korytarzu przewidziano miejsce na garderobę oraz wc.

Obok wiatrołapu zaprojektowano dodatkową garderobę, kotłownię połączoną z funkcją pralni oraz pomieszczenie gospodarcze. Posiada ono bezpośrednie wyjście na zewnątrz oraz jest połączone w garażem 2-stanowiskowym.

Zobacz także: Jasne wnętrza domu parterowego. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!