Najlepsze Domy
Modne płytki ceramiczne - trendy 2015

Modne płytki ceramiczne - trendy 2015

Budowa i urządzanie domu to nie lada wyzwanie. Jednym z poważniejszych zakupów, które zdecydują o charakterze wnętrz, jest wybór płytek ceramicznych. Sprawdźmy, co w tym sezonie polecają światowi producenci.

Najnowsze trendy to płytki z wypukłą strukturą, nadrukami cyfrowymi, imitujące drewno lub tkaninę. Hitem są płytki postarzane. Pojawiają się również ciekawe propozycje formatów i kształtów – modne będą sześciokąty i duże formaty. Jednak wielu producentów przywraca do łask małe formaty i łączenie różnych materiałów i kolorów.

Wszystkie trendy podpatrzyliśmy na targach Cevisama 2015, które miały już 33. swoją edycję. W tym roku płytki ceramiczne i kamień pokazały 682 firmy z całego świata.

Zobacz także: Białe, szare, z nadrukiem, imitujące kamień... - jakie płytki wybierają Polacy?

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

  • Małgosia28,

    Kupilam ostatnio płytki i mozaike na www.ceramercato.pl dobra cena i kontakt, polecam. Kupilam plytki do kuchni i łazienki.