Najlepsze Domy
Kuchnia w industrialnej odsłonie

Kuchnia w industrialnej odsłonie

Styl industrialny cieszy się dużą popularnością. I choć nie każdy go lubi są tacy, którzy idealnie odnajdują się w przemysłowych wnętrzach. Prezentujemy kuchnię, która dobrze sprawdzi się w industrialnych przestrzeniach.

Popularność białych lakierowanych kuchni wydaje się opierać trendom. Takie wykończenie jest bezpiecznym wyborem i gwarancją ponadczasowości mebli. Jednak w neutralnej kompozycji mogą pojawić się elementy, które ją urozmaicą i nadadzą całości charakteru.

Dobrym przykładem przełamania minimalizmu jest kuchnia Z1 marki ZAJC. Bezuchwytowe fronty mebli wykończone są błyszczącym białym lakierem. W tym kolorze jest również blat wyspy kuchennej z konglomeratu kwarcowego o grubości 2 cm. Proste architektoniczne formy mebli stanowią neutralną bazę, którą przełamuje półwysep kuchenny, służący jako stół.

Blat wykonany jest z masywnej, litej deski dębowej, która zachwyca naturalnym rysunkiem słojów, sękami i spękaniami. Przyciąga uwagę przyjemną fakturą kojarzącą się z ciepłem domowego ogniska. Z surowym blatem koresponduje wykonana z czarnej stali podstawa z widocznymi spawami poszczególnych elementów.

Połączenie dwóch surowych, naturalnych materiałów nadaje kuchni  industrialny styl. Całość dodatkowo ocieplają baterie w modnym miedzianym wykończeniu oraz organizery w szufladach, które wykonane są ze sklejki barwionej w kolorze orzecha.

Czytaj także: Wnętrza domu w kamieniu. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!