Najlepsze Domy
Czerń i biel - ponadczasowa aranżacja wnętrz

Czerń i biel - ponadczasowa aranżacja wnętrz

Czerń i biel to kolory, które pasują niemal do każdej aranżacji. Są ponadczasowe i uniwersalne. Przedstawiamy kilka aranżacji wnętrz z udziałem czerni i bieli, do których dopasowano drzwi wewnętrzne.

Czerń i biel to klasyczne kolory, które stanowią bazę do zaaranżowania przestrzeni ze smakiem. Wprowadzają do domów niewymuszoną elegancję oraz pięknie łączą się z drewnianymi i kamiennymi elementami wykończenia. Czarno-biały wystrój dopełnią drzwi Porta w jasnych kolorach. Skrzydła zachwycą swoją prostą formą i umiejętnie ozdobią wnętrza.

Marmur kojarzy się z elegancją i prestiżem i od lat jest wykorzystywany w dekorowaniu wnętrz. Takie rozwiązanie jest nie tylko trwałe, ale i ponadczasowe. Wykończenie ścian tym szlachetnym surowcem da jeszcze większy efekt w biało-czarnej kolorystyce. Całość wykończą minimalistyczne drzwi Porta Desire w bieli. Złagodzą wnętrze i je rozjaśnią, wprowadzając do aranżacji ujmującą lekkość.

Czytaj także: Cechy stylu boho. 

Pomieszczenie skąpane w bieli i jasnych kolorach drewna to aranżacyjny zabieg, który sprawi, że będzie ono bardziej przestronne. Kolorystykę przełamią czarne elementy mebli czy wyposażenia, jak blaty, krzesła i sprzęty kuchenne, wpisujące się w klimat wnętrza. Drzwi Porta Focus Premium ze smukłym przeszkleniem z wdziękiem wkomponują się w wystrój. Ozdobione czarną klamką uwydatnią nowoczesny ton aranżacji.

Czerń i biel sprawdzi się w każdym, nawet najbardziej nietuzinkowym wydaniu. Przykładem mogą być drzwi Porta Verte Home z czarną tablicą magnetyczną oprawione ramą w wybarwieniu sosny norweskiej. Skrzydła ciekawie zaprezentują się we wnętrzu, stanowiąc jednocześnie jego funkcjonalną część. Takie kontrastowe połączenie będzie oryginalnym i przyciągającym wzrok elementem wykończenia.

Źródło: Porta.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!