REKLAMA
Najlepsze Domy
Białe wnętrza pełne "soczystych" barw prosto z Budapesztu

Białe wnętrza pełne "soczystych" barw prosto z Budapesztu

Ten apartament znajduje się w samym „sercu” Budapesztu. Z jego okien rozciąga się widok na budynek węgierskiego parlamentu. Jednak to, co wyróżnia ten apartament to nietuzinkowe, śnieżnobiałe eleganckie wnętrza, ozdobione kolorowymi i fikuśnymi, ale funkcjonalnymi meblami i "żywą" zieloną ścianą.

Odświeżenia jego wnętrz podjęli się architekci z Margeza Design Studio. W apartamencie znalazło się miejsce na dwie obszerne sypialnie, które zajmują nie bagatela 110 m2 całej przestrzeni użytkowej.

Jednak to, co najbardziej wyróżnia te wnętrza to elegancka, stonowana aranżacja pomieszczeń połączona z meblami o soczystych i wyrazistych kolorach, które nadają dynamicznego wyglądu tym wnętrzom.

Elegancka biel w żywych kolorach

Wnętrza tego apartamentowca wyróżniają śnieżnobiałe ściany i polerowane białe podłogi. W połączeniu z dużymi oknami pomieszczenia są wypełnione naturalnym światłem.

Żółte fotele rodem z lat 80-tych, czy fikuśna, „zakręcona” półka na książki stanowią swoistą „kolorową wisienkę” na kremowym białym torcie „wnętrz”. Zabudowane meble oraz schody, swoją nieskazitelną, połyskującą biel zyskały, gdyż zostały wykonane na zamówienie z Corianu.

Schody na poddasze

Na wyróżnienie zasługują schody łączące obie kondygnacje. Schody zostały zaprojektowane na zamówienie, oprócz tego że wyróżniają się nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem to są wyjątkowo funkcjonalne.

Znalazło się w nich miejsce na sprzęt kuchenny, w tym mikrofalówkę, chłodziarkę na wino, a nawet i pralkę. Obok schodów znajduje się otwarta kuchnia, z wyspą kuchenną i jadalnie także zaaranżowane w bieli.

Żywa zieleń na ścianie

Salon wyróżnia „żywa”  ściana, wprowadzając odrobinę soczystej zieleni i natury do „sterylnie białych wnętrz. „Zielona ściana” została wyposażona w automatyczny system nawadniania, który jest prosty w obsłudze. Dzięki temu właściciel mieszkania nie musi się martwić o podlewanie roślin tworzących „ścienny żywopłot”.

Odkryj wnętrza nowojorskiego apartamentowca leżącego w sąsiedztwie Manhattanu

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!