Najlepsze Domy
Aranżujemy pokój dziewczynki

Aranżujemy pokój dziewczynki

Aranżacja wnętrz nie jest rzeczą łatwą. Powinna uwzględniać indywidualne upodobania domowników, także tych najmłodszych. Podpowiadamy, jak można zaaranżować pokój dziewczynki, tak by przez lata panował w nim przytulny i komfortowy klimat.

Biel kojarzy się z czystością i kojącym spokojem – te określenia zdają się z pozoru być wyjątkowo niestosowne w przypadku dziecięcego pokoju, gdzie zazwyczaj panuje „twórczy chaos”. Jednak prostota i jasne barwy mają wiele plusów - pomogą dziecku utrzymać porządek i zrelaksować się przed snem. Ponadto, białe ściany oraz jasne meble stanowią idealne tło dla zmieniającej się z wiekiem aranżacji dziecięcego pokoju. Podpowiadamy, jakie dodatki sprawią, że biały pokój stanie się również przytulnym i marzycielskim, czyli… idealnym dla dziewczynki!

Pluszowa rodzina

Nikt chyba nie wyobraża sobie dziecięcego pokoju bez wszechobecnych pluszaków! Miękkie przytulanki to urocza ozdoba, a przede wszystkim – ulubiona zabawka małych i starszych dzieci. Owca, królik czy kot – ten wybór pozostawiamy upodobaniom najmłodszym.

Marzenia i sny

Łóżko to najważniejsze miejsce w dziecięcym pokoju – wygodne posłanie zapewni maluchowi zdrowy i kojący sen. Jak sprawić, aby na tyle przypadło do gustu małej księżniczce, że zawsze będzie do niego trafiała bez wieczornego marudzenia? Postaw na poduchy! Puszyste, ozdobne, o wielorakich kształtach i kolorach nadadzą posłaniu dziewczęcego charakteru i sprawią, że wspólne czytanie bajek i przytulanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

Słodkie detale

Szkatułki, skarbonki, portmonetki – kobiety, również te najmniejsze, uwielbiają detale. Urocze pojemniczki przypadną do gustu każdej mamie i córce. Pomieszczą niewielkie przedmioty i pozwolą poczuć się każdej dziewczynce jak mała dama. Wyszukane, kolorowe skarby to także prawdziwy raj do zabawy i puszczenia wodzy fantazji, bo przecież to ona powinna wieść prym w dziecięcym królestwie!

Czytaj także: Wiosenna aranżacja sypialni. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!