REKLAMA
Najlepsze Domy
Zmywalne farby do ścian

Zmywalne farby do ścian

Jedną z zalet lateksowych farb jest to, że na ścianie tworzą inteligentną powłokę, która stanowi barierę dla różnego rodzaju plam. Są też odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie, dzięki czemu dużo łatwiej można utrzymać powierzchnię w czystości.

Jedynka Deco & Protect to odporne na zmywanie lateksowe farby do ścian i sufitów, które umożliwiają łatwe usuwanie plam i zabrudzeń ze ścian, zapewniając przy tym krycie i trwałość koloru. Dostępne są w 36 gotowych odcieniach, z pomocą których można stworzyć oryginalny, modny wystrój oraz komfortowe warunki do odpoczynku i delektowania się pięknem domowego wnętrza.

Czytaj także: Farby bezpieczne dla zdrowia

Produkt posiada wysoką siłę krycia, jest bardzo wydajny, a na dodatek szybko schnie i nie kapie podczas aplikacji, co pozwala sprawnie i bez niespodzianek przejść przez cały proces malowania.

Paleta kolorów Jedynka Deco & Protect pozwala na wykreowanie klasycznej, ponadczasowej aranżacji, jak również na stworzenie nowoczesnego i awangardowego wnętrza. Wśród dostępnych odcieni pojawiają się zarówno delikatne pastele, eleganckie szarości, ale też bardziej zdecydowane i nasycone kolory.

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!