REKLAMA
Najlepsze Domy
Zlewozmywak w nowoczesnym wydaniu

Zlewozmywak w nowoczesnym wydaniu

Urządzając kuchnię należy zadbać o każdy detal. Jednym z nich jest zlewozmywak. Oto jak prezentuje się model przeznaczony do współczesnych wnętrz, urządzanych zgodnie z obecnymi trendami.

Zlewozmywaki wykonane z najlepszego gatunku nierdzewnej stali, tworzone były przez projektantów Pyramis z myślą o osobach podążającymi za trendami, nie uznającymi designerskich kompromisów oraz wymagających najwyższej jakości i funkcjonalności. Niezależnie od wielkości wybranego zlewozmywaka, czy stylu w jakim urządzone jest wnętrze, Alea stanowić będzie stylową „kropkę nad i” w każdej kuchni.

Linii Alea odpowiada różnym potrzebom użytkowników. Osoby mieszkające w pojedynkę oszczędzą miejsce, decydując się na zlewozmywak jednokomorowy. W przypadku par lub rodzin, dwukomorowy może okazać się najlepszym wyborem, a rozwiązaniem łączącym oba powyższe jest zlewozmywak półtorakomorowy, składający się z dużej komory oraz małej – pomocniczej. Mała przestrzeń w drugiej komorze często przydaje się np. do rozmrażania i odsączania żywności lub do odstawienia naczyń przed ich wypłukaniem.

Czytaj także: Nowoczesna, otwarta kuchnia.

Najwyższa jakość materiałów użytych w produkcji zlewozmywaków Alea zapewnia im bezkompromisową wytrzymałość, czego potwierdzeniem jest stuletnia gwarancja udzielana przez producenta. Stal nierdzewna, z której Pyramis wykonuje zlewozmywaki stalowe, jest odporna na działanie kwasów, środków czyszczących i wysokich temperatur, dzięki czemu służą one przez długie lata. Specjalne klamry montażowe oraz uszczelka poliuretanowa ułatwiają instalację zlewozmywaka i pomagają zachować powierzchnię roboczą w czystości – woda czy resztki jedzenia nie mają szans dostać się między zlewozmywak a blat!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!