Najlepsze Domy
Zaprojektuj podłogę swoich marzeń z Finishparkiet!

Zaprojektuj podłogę swoich marzeń z Finishparkiet!

Wysoka jakość drewna, unikalny sposób wytwarzania, bogata gama wzorów, a teraz jeszcze możliwość zaprojektowania wymarzonej podłogi dzięki Finishparkiet Draw. To tylko ułamek nowości, jakie zaprezentował producent podłóg drewnianych Finishparkiet podczas 4 Design Days 2019.

Firma Finishparkiet dokłada wszelkich starań i selekcjonuje drewno jesionowe pod względem usłojenia, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom, a szeroki wybór klas i kolorów wybarwienia umożliwia wykorzystanie podłóg w każdym wnętrzu. Dodatkowego smaku i elegancji podłodze jesionowej z kolekcji „Moda na Jesion – piękno z natury” nadaje proces szczotkowania. Na czym on polega?

Producent usuwa z wierzchniej warstwy miękkie części drewna i wyodrębnienia najtwardsze elementy. Zabieg ten wzbogaca i uwidacznia jeszcze bardziej piękno Jesionu z całym dostojeństwem tego szlachetnego gatunku.

Z kolei trzykrotne nałożenie olejowosku lub siedmiokrotne lakierowanie powoduje trwałość i pewność zachowania wybarwień na długie lata poparte 50-letnią gwarancją Firmy Finishparkiet. To jeszcze nie wszystko.

Producent oddaje do dyspozycji swoich klientów bogaty wybór dziewięciu różnych wybarwień stanowiących obecnie absolutny top najbardziej trendowych kolorów na rynku podłóg drewnianych. Kolory znane i cenione z podłóg dębowych przeniesione na drewno jesionowe stanowią bardzo ciekawą alternatywę oraz kolory które są nowością nadające jesionowi indywidualny ponadczasowy wymiar na jaki zasługuje ten gatunek drewna.

„Moda na Jesion – piękno z natury” to również solidna konstrukcja deski dwuwarstwowej zbudowana z podkładu z drewna liściastego jesion lub dąb oraz wierzchniej warstwy użytkowej o grubości 6 mm. łączna grubość deski 14 mm.

Piękno i jakość zaklęte w drewnie

Wszystko to sprawia, że drewniane podłogi Finishparkiet są nie tylko ładne, ale także wyjątkowo dobre jakościowo, co zresztą można było docenić już na stoisku firmy w trakcie 4 Design Days. Producent zachęca do współpracy wszystkich projektantów wnętrz i architektów, oferując m.in. profesjonalne doradztwo oraz bogatą bibliotekę na wszystkie dostępne programy, w której znaleźć można ponad 140 tekstur.

260487.jpg
260487.jpg

Zobacz więcej: http://www.finishparkiet.com.pl/

Tutaj można kupić podłogi Finishparkiet

Śledź także profil firmy na FB

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!