Najlepsze Domy
Zaprojektuj podłogę swoich marzeń z Finishparkiet!

Zaprojektuj podłogę swoich marzeń z Finishparkiet!

Wysoka jakość drewna, unikalny sposób wytwarzania, bogata gama wzorów, a teraz jeszcze możliwość zaprojektowania wymarzonej podłogi dzięki Finishparkiet Draw. To tylko ułamek nowości, jakie zaprezentował producent podłóg drewnianych Finishparkiet podczas 4 Design Days 2019.

Podłogi drewniane to rozwiązanie, które pomimo zmieniających się trendów, nieodmiennie znajduje wielu miłośników. Nic dziwnego, drewno to materiał ponadczasowy, ekologiczny i zdrowy, a do tego niezmiennie modny.

Jest to rozwiązanie, które podniesie walory estetyczne każdego pomieszczenia. Ważne jest jednak, aby decydując się na podłogi drewniane, postawić na sprawdzonego producenta, tak aby produkt, który znajdzie się na naszej podłodze, był trwały i naprawdę został z nami na długie lata. Takie właśnie rozwiązania zaprezentowała w trakcie targów 4 Design Days 2019 marka Finishparkiet.

Firma Finishparkiet Fabryka Parkietu, która w 1996 roku powstała w Nowym Mieście Lubawskim, w trakcie targów 4 Design Days 2019 (24-27 lutego, Katowice) zaprezentowała całą gamę i pełne spektrum możliwości, jakie dają wysokiej jakości podłogi drewniane.

Wysoka jakość w każdym wymiarze

W ofercie firmy znaleźć można Finishparkiet – najstarszy produkt w gamie (o długości 420 lub 490 mm), Finishdeskę (o długości od 800 do 1200 mm), Finishdeskę XXL o długości nawet 2000 mm oraz Finishjodłę – produkt dostępny pod postacią parkietu (długość 560 mm) lub deski (długość 600 mm).

Podłogi są przy tym produkowane z różnych rodzajów drewna: dębu, jesionu, orzecha amerykańskiego, doussie, a nawet egzotycznego merbau. Wszystkie podłogi można także śmiało stosować przy ogrzewaniu podłogowym. Tak duża gama możliwości sprawia, że każdy inwestor znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Na stoisku 4 Design Days przedstawiono tylko część możliwości, a i tak ich wielość zdecydowanie zwracała uwagę odwiedzających.

Nieograniczona wyobraźnia

Finishparkiet DRAW to nowatorski pomysł na nakładanie obrazu, krajobrazu, szkicu, logotypu, elementu, konturu, bordiury lub postaci z zastosowaniem najnowocześniejszych form umieszczenia rysunku na płaskich powierzchniach na podłogę lub ścianę.

Właśnie to niepowtarzalne rozwiązanie zaprezentował Finishparkiet na 4 Design Days. Dzięki niemu możemy uczynić wnętrza naszego domu niepowtarzalnymi, umieszczając zaprojektowany przez nas wzór lub zdjęcie na podłodze lub ścianie.

A wszystko to w wysokiej rozdzielczości doskonale zintegrowane tusze z drewnem dają swobodę designu we wnętrzach klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Nie musisz się martwić o trwałość takiego rozwiązania.

Cały wzór jest pokryty trzema warstwami olejowosku firmy Osmo lub siedmioma warstwami lakieru. Dzięki temu przetrwa on w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Potwierdza to Finishparkiet, który daje najdłuższą na rynku 50-letnią gwarancję na tego typu podłogi.

Naturalna moda na jesion

Na stoisku Finishparkiet, podczas 4 Design Days, mogliśmy także podziwiać najnowszą kolekcję firmy „Moda na Jesion – piękno z natury”. Jesion to najtwardsze rodzime drzewo. Przepiękny rysunek tego drewna jest wybierany coraz częściej w aranżacji wnętrz. A najnowsza kolekcja desek jesionowych, zaprezentowana na targach 4DD łączy w sobie solidne wykonanie oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych z nietuzinkowym designem produktu końcowego.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!