Najlepsze Domy
Zapraszamy na dni otwarte podczas 4Buildings

Zapraszamy na dni otwarte podczas 4Buildings

4Bulidings to nowe wydarzenie organizatorów 4 Design Days – największego spotkania dotyczącego architektury, designu i nieruchomości w tej części Europy. Fot. PTWP
4Bulidings to nowe wydarzenie organizatorów 4 Design Days – największego spotkania dotyczącego architektury, designu i nieruchomości w tej części Europy. Fot. PTWP
Interesuje Cię budownictwo energooszczędne, nowoczesne technologie i rozwiązania, ekologiczne materiały? Chcesz poznać najnowszą ofertę producentów i dystrybutorów? A może masz ochotę porozmawiać z architektami i ekspertami? Przyjdź na dni otwarte 4Buildings. Zapraszamy 16 i 17 października do Katowic.

4Buildings to nie kolejne targi budowlane, ale wyselekcjonowana oferta zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa oraz interdyscyplinarna platforma wymiany wiedzy i idei oraz najlepszych globalnych doświadczeń.

Przed dwa dni każdy, każdy kto 16-17 października odwiedzi Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, będzie miał okazję dowiedzieć się wszystkiego o odnawialnych źródłach energii, zrównoważonym budownictwie, nowych technologiach, inteligentnych rozwiązaniach czy domach energooszczędnych. Producenci i dystrybutorzy zaprezentują także swoje produkty i usługi. W jednym miejscu będzie więc można poznać i porównać ofertę wielu firm. Dowiemy się między innymi, co nowego pojawiało się na rynku budowlanym, co warto kupić, gdzie i za ile. Z czego budować dom? Jakie okna wybrać? Które ogrzewanie będzie najlepsze? Ile kosztuje dom energooszczędny? Znajdziecie tu wszystko co pozwoli zbudować dom od fundamentów aż po dach.

Na odwiedzających czekają także ciekawe warsztaty, spotkania, interesujące dyskusje i prezentacje. Znani polscy architekci opowiedzą o swoich najciekawszych projektach i realizacjach. Wszystko oczywiście w kontekście budownictwa nowoczesnego, ekologicznego, oszczędnego.

Na 4B będzie można spotkać firmy budowlane, wykonawców, deweloperów i inwestorów, zarządców nieruchomości, przedstawicieli zarządzających infrastrukturą drogową, kolejową, wodną, techniczną, firmy wykończeniowe, projektantów i architektów, producentów i dostawców materiałów budowlanych i technologii, urbanistów, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów, producentów i dostawców usług oraz sieci handlowe.

Podczas dni otwartych nie zabraknie także stoiska Dobrzemieszkaj.pl i Najlepszedomy.pl.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z architektami, projektantami zieleni i wykonawcami.

Planujecie budowę? Nie wiecie, jakiego domu potrzebujecie? Macie na oku projekt, ale zastanawiacie się, czy będzie odpowiedni dla Waszej rodziny? Marzycie o pięknym ogrodzie, ale nie wiecie, jak go zaprojektować? Szukacie pomocy i fachowego doradztwa eksperta od budowy domu? Przygotujcie pytania, zabierzcie ze sobą plan działki i/lub projekt i odwiedźcie strefę porad na stoisku Dobrze Mieszkaj/Najlepszedomy.pl w trakcie dni otwartych 16-17 listopada 2019 r. Nasi eksperci pomogą Wam rozwiązać każdy problem i odpowiedzą na każde pytanie!

Czekamy także na najmłodszych. Na stoisku portali Dobrzemieszkaj.pl i Najlepszedomy.pl w trakcie dni otwartych 4Buildings dzieciaki będą mogły namalować swój wymarzony dom, ozdabiać domki z kartonu, zaprojektować swój wymarzony ogród. Autorzy najciekawszych prac otrzymają upominki! Zapraszamy wszystkich małych artystów i przyszłych architektów!

Na stoisku będą dostępne magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator/PTWP – Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, katalogi domów Najlepsze Domy oraz magazyny branżowe – Łazienka i Meble Plus.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!