Najlepsze Domy
[Wywiad] Inteligentne rozwiązania to komfort i bezpieczeństwo

[Wywiad] Inteligentne rozwiązania to komfort i bezpieczeństwo

Mariusz Trzeciak – Country Manager z firmy S. Siedle & Söhne Telefon- und Telegrafenwerke OHG, partnera wydarzenia 4Buildings
Mariusz Trzeciak – Country Manager z firmy S. Siedle & Söhne Telefon- und Telegrafenwerke OHG, partnera wydarzenia 4Buildings
"Inteligentne rozwiązania to przede wszystkim podwyższony komfort użytkowania budynku czy też mieszkania. Poprawiają też nasze bezpieczeństwo, jak i ułatwiają nam bycie pro-ekologicznymi, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszym świecie" - mówi Mariusz Trzeciak – Country Manager z firmy S. Siedle & Söhne Telefon- und Telegrafenwerke OHG, która weźmie udział w wydarzeniu 4Buildings.

Dlaczego warto zainwestować w inteligentne rozwiązania?

Inteligentne rozwiązania to przede wszystkim podwyższony komfort użytkowania budynku czy też mieszkania. Ale to nie jedyny argument. Inteligentne rozwiązania prawidłowo dobrane i zaimplementowane w domu lub w mieszkaniu poprawiają nasze bezpieczeństwo, jak i ułatwiają nam bycie pro-ekologicznymi, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszym świecie. Dzięki zainstalowaniu inteligentnych systemów mamy łatwy dostęp do wielu informacji, które mogą być na bieżąco przedstawione w bardzo przejrzysty i przystępny sposób.

Jako producent zaawansowanych systemów komunikacyjnych w budynku i w jego obszarze oddajemy maksimum bezpieczeństwa na progu naszego domu oraz elastyczne możliwości integracji z innymi systemami.

Istnieje przekonanie, że inteligentne rozwiązania są drogie. Czy to prawda?

Cena zakupu nie może być rozpatrywana jako liczba bezwzględna w oderwaniu od prawdziwej Wartości, jaką nabywa nasz Klient.

Firma Siedle ponosi odpowiedzialność społeczną na wysokim poziomie za swoich pracowników, miejsce produkcji i środowisko. Jest mistrzem w zakresie bezpieczeństwa miejsc pracy, bezpieczeństwa miejsca produkcji i równości społecznej. Firma Siedle posiada certyfikat środowiskowy zgodnie z DIN EN ISO 14001. Oszczędne wykorzystywanie zasobów stanowi stałą część zintegrowanego systemu zarządzania. Firma Siedle zobowiązała się sama do przestrzegania tych zasad. Firma Siedle nie stosuje żadnych materiałów uwalniających szkodliwe substancje, takich jak plastyfikatory. Lakiery odparowują całkowicie przed zapakowaniem wyrobów. Dlatego produkty firmy Siedle nie posiadają typowego zapachu rozpuszczalników. Siedle posiada system zarządzania energią zgodnie z DIN EN ISO 50001. Dzięki efektywniejszemu wykorzystaniu energii firma Siedle obniża długoterminowo swoje zużycie energii i zmniejsza emisję CO. Nazwa pochodzenia „Made in Germany“ jest uznawana na całym świecie za znak jakości gwarantujący najwyższą jakość. Firma Siedle także stawia na produkcję we własnym kraju; rozwój i produkcja odbywają się wyłącznie w miejscowości, w której firma działa od ponad 260 lat: w Furtwangen w Schwarzwaldzie. Najnowocześniejsza technologia produkcji i solidna wiedza inżynierska spotykają się tu z tradycyjnym rzemiosłem. Dlatego też nasze produkty wyróżniają się biorąc pod uwagę stosunek JAKOŚCI do ceny.

Jakie nowości oferują Państwo swoim klientom?

Wśród nowości jakie proponujemy naszym klientom możemy wymienić:

- Siedle Axiom – innowacyjne centrum komunikacji, które łączy w sobie w niebywale elegancki sposób typową stację wideo domofonową z telefonem VoIP’owym. Siedle Axiom to również monitor podglądu kamer IP oraz centrum sterowania inteligentnym budynkiem wyposażonym w instalację KNX JUNG. Dostępny w sześciu wariantach i trzech kolorach.

- Siedle Touch – 10 calowy ekran dotykowy możliwy do zabudowy w układzie pionowym jak i poziomym, wykonany w technologii pojemnościowej. Siedle Touch zaprojektowano dla maks. 2.000 uczestników. Intuicyjny w obsłudze panel można w wysokim stopniu zindywidualizować: Przyciski wywołania można przedstawić jako szczególnie duże i podkreślić obrazem lub firmowym logo. Także w strefie informacji po prawej stronie można umieścić tekst i obraz lub wideo. Kodowany zamek do otwierania drzwi z rotacyjną klawiaturą numeryczną zapewnia najwyższe bezpieczeństwo kontroli dostępu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!