Najlepsze Domy
Wentylator hybrydowy MAG-200 nagrodzony w konkursie Teraz Polska

Wentylator hybrydowy MAG-200 nagrodzony w konkursie Teraz Polska

3 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXIX Gala konkursu Teraz Polska. W konkursie tym firma Uniwersal Sp. z o.o. z Katowic została wyróżniona tym Polskim Godłem Promocyjnym za hybrydowy wentylator dachowy MAG-200. Jest to urządzenie łączące zalety wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej o niskim poziomie hałasu. Firmę reprezentowali: Pan Krzysztof Nowak v-ce prezes zarządu i Anna Pawlik Gonera gł. specjalista ds. marketingu i wizerunku.

Wentylator MAG został skonstruowany dla potrzeb wentylacji w budynkach mieszkalnych. Jest on szczególnie polecany dla tak szeroko rozwiniętego w ostatnim czasie budownictwa w systemie TBS. Hybrydowy wentylator MAG świetnie spełnia rolę wentylacji mechanicznej połączonej z wentylacją grawitacyjną.

nagrodzony wentylator.jpg
nagrodzony wentylator.jpg

Zastosowane tutaj zostały dwubiegowe silniki elektronicznie komutowane charakteryzujące się bardzo niskim poborem mocy odpowiednio 27/12 Wat.

Średnica wlotu nasady hybrydowej wynosi R 200 mm, pozwala to na jej montaż na zwieńczeniu komina wentylacyjnego wykonanego z różnych kanałów wentylacyjnych: blachy ocynkowanej, przewodów spiro, bloczków wentylacyjnych czy też kanałów z PVC.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt niskiego poziomu ciśnienia akustycznego, który nie powoduje uciążliwości na zewnątrz pomieszczenia wentylowanego, jak i w pomieszczeniach, w których zapewnia poziom normatywu higienicznego dla powietrza.

Czytaj także: Wentylacja jest niezbędna [wywiad]

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!