Najlepsze Domy
Uniwersalna seria wyposażenia łazienki

Uniwersalna seria wyposażenia łazienki

Zaletą prostych mebli i akcesoriów jest ich uniwersalny charakter. Oto jak prezentuje się seria łazienkowa, która sprawdzi się niemal w każdej łazience.

DuraStyle zaprojektowana przez Matteo Thun & Partners seria łazienkowa wywiera w świadomy sposób wrażenie prostoty. Dzięki temu można ją w harmonijny sposób połączyć praktycznie z każdym stylem.

Umywalki

Prostokątna forma bazowa pozwala na powstanie wielu wariantów umywalek, od umywalek małych począwszy po umywalki meblowe, przestronne powierzchnie do odkładania i wygodne głębokie wnętrza umywalek.

Meble łazienkowe 

Również w dziedzinie mebli łazienkowych dominuje lekkość. Metoda polega na odpowiednim połączeniu powierzchni otwartych i zamkniętych: W ten sposób wszystko sprawia wrażenie lekkiego i zwiewnego. Wysublimowany podział typu 2/3 dla szafki wysokiej znajduje swoją kontynuację także przy szafkach podumywalkowych. Lustro jest dostępne w czterech szerokościach z oświetleniem LED o natężeniu 300 luksów.

Wanna inna niż wszystkie

W zakresie wanien DuraStyle prezentuje innowacyjne i różnorodne rozwiązania – czysto ascetyczne z obudową akrylową, przytulne i eleganckie z obudową meblową oraz w formie do zabudowy. Cechą charakterystyczną wanny jest specyficzne zagięcie przy tylnej krawędzi wanny: Tworzy ono optyczne wrażenie porządku, gdyż kosmetyki znikają z pola widzenia. Ponadto służy ono jako wsparcie łatwego wchodzenia i wychodzenia z wanny. Komfortowa opcja: Wszystkie modele dostępne są w wersji z hydromasażem.

Wanny z systemem hydromasażu

W wannach z hydromasażem czeka na nas nie tylko przyjemność kąpieli, ale także jej dobroczynne efekty: bąbelki powietrza pobudzają krążenie krwi, a masaż wodny ukrwienie. Ogarnia nas poczucie lekkości i beztroski, bóle mięśniowe i napięcia znikają.

Miska i bidet super płaskie i super czyste

Miski toaletowe DuraStyle wyróżniają się ponadczasowym designem. Deski sedesowe, dostępne są opcjonalnie z mechanizmem wolnego opadania. Miski toaletowe wiszące i stojące można łączyć z deską sedesową z funkcją mycia SensoWash® DuraStyle. Pod względem wizualnym ceramika i deska stapiają się w harmonijną, elegancką całość.

Czytaj także: Brodziki płaskie i podpłytkowe. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!