REKLAMA
Najlepsze Domy
Stylowa lodówka, która zatrzyma smaki lata

Stylowa lodówka, która zatrzyma smaki lata

Koniec lata to okres, w którym wybór odpowiedniej chłodziarko-zamrażarki staje się kluczowy, szczególnie jeżeli chcemy na dłużej zatrzymać świeżość sezonowych warzyw i owoców.

Freggia prezentuje wyjątkowe urządzenie, który pomieści więcej produktów niż tradycyjna lodówka, a jednocześnie nie zabierze dużo miejsca w zabudowie kuchennej.
To kolejny model designerskiego chłodnictwa Freggia, w którym zastosowano nowoczesne technologie – działanie w bardzo wysokich temperaturach, system Total no Frost czy Holiday.

Dla osób poszukujących funkcjonalnego urządzenia do swojego domu, marka Freggia przygotowała chłodziarkę LBF28597B w eleganckim, antracytowym kolorze.  To model, który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym charakterem i ponadczasowym, włoskim designem, ale przede wszystkim powiększoną pojemnością – aż 415 litrów przy szerokości 70 cm.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach  i zaskakuje ilością przemyślanych detali. Zwiększona grubość stali, oryginalne metalowe uchwyty czy zawiasy z wytłaczanej stali, nie tylko gwarantują wysoką żywotność, ale sprawiają, że lodówka może stać się prawdziwą ozdobą kuchennej zabudowy.

Podpowiadamy jak wybrać zmywarkę do naczyń w kuchni.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!